CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
5907558696738
Symbol
WLD-00001
OPIS
WELDTITE - Starter Pack

WLD-3047X - Olej do łańcucha WELDTITE All-weather Lube with Teflon™ 100ml (warunki suche i mokre)
Wzbogacony o Teflon™ Surface Protector, smar na każdą pogodę jest idealny do długotrwałego użytkowania, gdy ziemia jest mokra lub pada deszcz. Formuła „zwiększająca wydajność” smaruje ogniwa łańcucha, aby zmniejszyć tarcie i zużycie, zapewniając optymalną wydajność. Nadaje się do jazdy szosowej, terenowej i MTB.

WLD-03065X - Olej do łańcucha WELDTITE Ceramic Lube 100ml (warunki suche i mokre)
Smar dla elitarnej konkurencji z technologią penetrującą głęboko i chroniącą układ napędowy w trudnych warunkach przy największych obciążeniach. Zoptymalizowany w celu zwiększenia wydajności układu napędowego, zapewniający ultraniskie tarcie i bezwysiłkowy wzrost wydajności.

WLD-03017 - Odtłuszczacz WELDTITE Citrus Degreaser 75ml, Buteleczka
Usuń brud i zanieczyszczenia za pomocą silnego odtłuszczacza na bazie wody. Używaj za pomocą ściereczki, pędzla lub w „kąpieli”, aby skutecznie wyczyścić układ napędowy, usuwając wszelkie ślady brudu i oleju. Odtłuszczacz Weldtite jest produktem biodegradowalnym.

WLD-4006 - Łatki samouszczelniające do dętek WELDTITE Self Seal Patches, Blister 8szt.
To najlepsze dostępne łatki samouszczelniające. Potrójna warstwa kleju Red Devil tworzy super bezpieczne wiązanie z oponą, mocując przebicie i zapobiegając utracie powietrza w przyszłości, zapewniając szybką i łatwą naprawę. Zalecane do wszystkich dętek, w tym Tubolito

WLD-02005 - Smar litowy WELDTITE TF2 All Purpose Lithium Grease Tube 40g
Trwały smar litowy specjalnie opracowany, aby zapewnić smarowanie i wodoodporność ruchomych części roweru. Nadaje się do sterów, suportów, piast i pedałów.

WLD-06026 - Łyżki do opon WELDTITE Tyre Levers 2.0, 130mm, Zestaw 2szt.
Zaprojektowane z myślą o łatwość użytkowania, łyżki są długie (130mm), oferując niezrównaną dźwignię. Korpus łyżki zawiera ścięte krawędzie i wytłoczone uchwyty dla maksymalnej wydajności. Poprawiając ergonomię prodktu, łyżki 2.0 są zakrzywione, aby gładko mieściły się w dłoni. Haczykowata "warga", która zakotwicza się na obręczy i działa jak pivot aby odciągnąć oponę od koła. Dwa narzędzia do rdzenia zaworu bezdętkowego (pod różnymi kątami). Dekompresor zaworu Schrader, wbudowany w podstawę łyżki


o marce WELDTITE
Ponad 80 lat produkcji najbardziej wszechstronnej i innowacyjnej na świecie gamy produktów do konserwacji i pielęgnacji rowerów. Od smarów po odtłuszczacze, od uszczelniaczy do opon bezdętkowych po łatki do naprawy przebić, od stabilizatorów po narzędzia i od CO2 po e-Bike; gama Weldtite gwarantuje idealne rozwiązania dla wszystkich Twoich wymagań rowerowych.
Weldtite produkuje rocznie ponad 15 milionów produktów do konserwacji rowerów w fabryce nad brzegiem rzeki Humber w North Lincolnshire w Wielkiej Brytanii. Jakość jest rdzeniem firmy a wieloletnią wizja to "Odgrywanie kluczowej roli we wspieraniu zawodników od pierwszego wciśnięcia pedału do World Tour".
Niezależnie od tego, czy kręcisz z rodziną, dojeżdżasz do szkoły lub pracy, czy jeździsz na elitarnym poziomie, istnieje produkt Weldtite, który zoptymalizuje Twoje wrażenia i wydajność.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B