Firma / O nas

Firma AMP SOURCE sp. z o.o. sp.k. powstała w roku 2000.
Firma zajmuje się dystrybucją renomowanych marek rowerowych na terenie całej Polski. Dostarczamy na rynek Polski wszelkiego rodzaju akcesoria, odzież i części rowerowe, które są sprawdzone, znane i cenione od wielu lat na rynku światowym.

W Naszej ofercie znajduje się ponad 20 marek rowerowych w różnych kategoriach i są tak dobrane aby oferta była kompleksowa i jak najbardziej atrakcyjna dla naszych Klientów.

Firma od ponad 20 lat buduje swoją ofertę handlową tak, aby stać się jednym z ważniejszych dostawców akcesoriów i części rowerowych do sklepów rowerowych stacjonarnych, internetowych, do sieci handlowych, sklepów ogólnosportowych, a także do innych mniejszych lokalnych hurtowni rowerowych.
Przez wszystkie ostatnie lata firma rozbudowuje swoją ofertę produktową o dodatkowe marki w zależności od potrzeb zmieniającego się rynku w Polsce.


Oferta AMP SOURCE jest stale poszerzana o nowe produkty - rocznie wprowadzanych jest do sprzedaży kilka nowych marek oraz kilkaset nowych produktów, co spowodowało, że w roku 2021 oferujemy już ponad 10.000 pozycji. Firma na bieżąco reaguje na potrzeby rynku i stara się wprowadzić do oferty każdy produkt potrzebny w sklepach.
Jednocześnie z powodu coraz bardziej atrakcyjnego koszyka produktów, marek i dużego wyboru w poszczególnych kategoriach rowerowych, liczba klientów stale rośnie i w roku 2021 doszła do około 4000 placówek.

© SolEx B2B