CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
768686259920
Symbol
BBN-7109348
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Zestaw naprawczy + pompka ręczna CO2 BLACKBURN PRO PLUGGER CO2 TIRE REPAIR KIT

Zestaw do naprawiania opon bezdętkowych z głowicą do nabojów CO2 Pro Plugger zyskuje kilka dodatkowych składników zapewniających niezawodny sukces. Zawiera głowicę CO2'FER łącząca inflator i narzędzie do zaworu, z 25-gramowym gwintowanym nabojem CO2 i uniwersalnym zestawem do montażu na ramie, co oznacza, że wszystko jest zawsze w zasięgu ręki. Nie musisz się martwić, po prostu chwyć rower i jedź, bo jesteś już wyposażony w system naprawy opon bezdętkowych Pro Plugger Combo.

Zawiera: Wkłady uszczelniające do opon bezdętkowych, mocowanie, głowica do nabojów CO2, narzędzie do rdzenia zaworu, nabój gazowy CO2 25g


TECHNOLOGIE:

CO2 INFLATOR
Core CO2'FER to prawdziwy hit. Potrzebujesz tylko dopompować opony? Nie ma problemu, użyj mini pompki, aby dodać niewielką ilość ciśnienia. Śpieszysz się? Potrzebujesz napompować po przebiciu? Nie ma problemu. Zdejmowany inflator CO2 zapewni Ci szybką pomoc.

PRE-LOADED
Nigdy nie wiadomo, kiedy nagle spadnie ciśnienie w oponach. Dlatego zestaw naprawczy jest wyposażony w 10 wkładów uszczelniających do opon. Możesz ruszyć na szlak, mając pewność, że jesteś gotowy do jazdy.

PRESTA VALVE CORE TOOL
Zintegrowany, gwintowany, wysokiej jakości klucz do usuwania rdzenia zaworu Presta jest dokładnie tam, gdzie go zawsze potrzebujesz, umożliwiając użycie sprężonego CO2 w celu szybkiego wskrzeszenia opony tubeless.

THREADED CO2
Zawiera nabój gazowy CO2 25g.

UNIVERSAL FRAME MOUNTING
Ten zestaw montażowy będzie pasował z większością ram rowerowych, do zamocowania pompki pod koszykiem na bidon. Zapewnia łatwy i szybki dostęp.


BLACKBURN

W 1975 Jim Blackburn spojrzał na pojawiającą się kulturę rowerową i wiedział, że może coś zmienić. Oznaczało to myślenie z perspektywy użytkownika, poszanowanie dla materiałów i ich funkcjonalności, przynosząc niespotykane dotąd innowacje. Z biegiem lat przyjęliśmy te zasady, aby tworzyć narzędzia, które pozwalają ludziom iść dalej, robić więcej i być przygotowanym na wszystko.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B