CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
5013863041146
Symbol
WLD-04114
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
WELDTITE Tubeless Repair Capsule

Napraw dziurę w kilka sekund dzięki nowej propozycji Weldtite Tubeless Capsule; starszy brat wiodącego zestawu naprawczego do opon bezdętkowych 01014.

Zaprojektowany, aby zmieścić się w lekkim opakowaniu a jednocześnie zawierać wszystkie potrzebne narzędzia gdy dziura jest trochę za duża aby uszczelniacz mógł ją zalepić.

Anodowana niebieska aluminiowa kapsuła, obrabiana maszynowo CNC zapewnia trwałość i wytrzymałość. kapsuła może być używana również jako uchwyt dla dodatkowej stabilności i dokładności podczas naprawy.
Korzystanie z tego zestawu naprawczego ułatwia naprawę opon bezdętkowych, ponieważ nie ma konieczności wyjmowania opony z osadzenia. Zidentyfikuj miejsce przebicia, przytnij sznurek naprawczy do odpowiedniego rozmiaru i włóż bezpośrednio do opony za pomocą dostarczonych narzędzi. To takie proste!

Zawiera:
5x Guma do naprawy opon bezdętkowych Tubeless Repair String
1x Szczypce Rasp & split eye tool
1x Nożyk bezpieczeństwa Safety Knife
1x Aluminiowa kapsuła


WELDTITE
Ponad 80 lat produkcji najbardziej wszechstronnej i innowacyjnej na świecie gamy produktów do konserwacji i pielęgnacji rowerów. Od smarów po odtłuszczacze, od uszczelniaczy do opon bezdętkowych po łatki do naprawy przebić, od stabilizatorów po narzędzia i od CO2 po e-Bike; gama Weldtite gwarantuje idealne rozwiązania dla wszystkich Twoich wymagań rowerowych.
Weldtite produkuje rocznie ponad 15 milionów produktów do konserwacji rowerów w fabryce nad brzegiem rzeki Humber w North Lincolnshire w Wielkiej Brytanii. Jakość jest rdzeniem firmy a wieloletnią wizja to "Odgrywanie kluczowej roli we wspieraniu zawodników od pierwszego wciśnięcia pedału do World Tour".
Niezależnie od tego, czy kręcisz z rodziną, dojeżdżasz do szkoły lub pracy, czy jeździsz na elitarnym poziomie, istnieje produkt Weldtite, który zoptymalizuje Twoje wrażenia i wydajność.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B