Zapięcie do e-hulajnogi ONGUARD 8292 ŁAŃCUCH - 4mm*150cm - 2 x Klucze z kodem (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
314,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
ONG-8292
Marka
ONGUARD
OPIS
 
Electric Scooter Chain Key Lock | 8292

Łańcuch z hartowanej stali w materiałowej osnowie, chroniącej przed zarysowaniami. W zestawie 2 klucze.

Wymiary łańcucha: 150 cm x 4 mm
Poziom ochrony: 50/100
Klucze: 2 klucze z kodem

OnGuard robi najwredniejsze, najtrudniejsze do złamania zapięcia do hulajnóg elektrycznych w branży. Wyposażone w funkcje wewnętrzne i zewnętrzne, zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, wartości i obsługi. Wewnątrz zamki OnGuard zyskują najwyższe oceny bezpieczeństwa dzięki podwójnym i poczwórnym mechanizmom blokującym, odpornym na uderzenia cylindrom oraz hartowanym stalowym szeklom i łańcuchom. Z zewnątrz nasze zamki są w pełni pokryte, aby chronić Twoją hulajnogę elektryczną przed zarysowaniami i chronić wewnętrzne elementy przed żywiołami, a jasna kolorystka stanowi wyraźne ostrzeżenie dla złodziei: nawet nie próbuj! Do tego dochodzą dodatki: przypomnienie o zamknięciu, pokrowiec, pięć kluczy wycinanych laserowo, rejestracja kodu klucza, kompleksowe programy antykradzieżowe, ograniczone gwarancje na cały okres użytkowania oraz najlepszy zespół sprzedaży i obsługi klienta w branży.


ONGUARD
Zapięcia ONGUARD są zaprojektowane i zbudowane tak, aby sprostać najtrudniejszym rzeczywistym warunkom jakie złodziej może zaoferować. Nasze zapięcia opierają się zerwaniu, podważaniu, cięciu w wielu innym technikom, dzięki opatentowanej technologii i specyfikacji najwyższej jakości materiałów dostępnych w branży.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu