CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
5013863030966
Symbol
WLD-3096
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Wysokowydajny suchy wosk penetrujący ogniwa łańcucha przed pokryciem powierzchni zewnętrznej, tworząc barierę przed brudem i kurzem. Zoptymalizowany pod kątem elitarnych zawodów, wyjątkowo wydajnej zmiany biegów i wydajności łańcucha. Odpowiedni jako alternatywa dla Dry Lube i najlepiej sprawdza się ze wszystkich lubrykantów do treningu w pomieszczeniach.

- Do zastosowania przy suchej pogodzie
- Niskie tarcie w celu uzyskania dodatkowych watów
- Zapobiega przywieraniu brudu i kurzu

Pojemność: 400ml

https://www.youtube.com/watch?v=VXui98dG5ew

WELDTITE
Ponad 80 lat produkcji najbardziej wszechstronnej i innowacyjnej na świecie gamy produktów do konserwacji i pielęgnacji rowerów. Od smarów po odtłuszczacze, od uszczelniaczy do opon bezdętkowych po łatki do naprawy przebić, od stabilizatorów po narzędzia i od CO2 po E-Bike; gama Weldtite gwarantuje idealne rozwiązania dla wszystkich Twoich wymagań rowerowych. Weldtite produkuje rocznie ponad 15 milionów produktów do konserwacji rowerów w fabryce nad brzegiem rzeki Humber w North Lincolnshire w Wielkiej Brytanii. Jakość jest rdzeniem firmy a wieloletnia wizja to "Odgrywanie kluczowej roli we wspieraniu zawodników od pierwszego wciśnięcia pedału do World Tour".
Niezależnie od tego, czy jedziesz z rodziną, dojeżdżasz do szkoły lub pracy, jeździsz na elitarnym poziomie, istnieje produkt Weldtite, który zoptymalizuje Twoje wrażenia i wydajność.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B