CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
PARA
Kod kreskowy
768686155307
Symbol
BBN-7095550
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Torba na ramę BLACKBURN OUTPOST CORNER BAG wodoodporna czarna

Przeprojektowaliśmy naszą torbę Outpost, aby pasowała do większej liczby rowerów i była lepsza, aby zapewnić łatwy dostęp do niezbędnych akcesoriów do jazdy. Łatwy dostęp do niezbędnego sprzętu jeździeckiego. Wysokiej klasy torba na górną ramę, która świetnie sprawdzi się na wyprawie rowerzysty, ale także spełni potrzeby podczas długiej weekendowej przejażdżki lub imprezy. Wykonana z wodoodpornego materiału.

Wymiary: 235 x 80 x 120 mm
Pojemność: 0,5L


TECHNOLOGIE:

BOLT ON
Porzuć paski mocujące do ramy. Ta torba przykręca się śrubami do ramy za pomocą dwóch wzmocnionych przelotek M5, aby uzyskać czysty wygląd i mocne mocowanie.

ORGANIZATION
Dokładnie zastanawiamy się, co wkładacie do każdej z naszych toreb i dostosowujemy przegródki, kieszenie i inne funkcje, aby mieć pewność, że na wszystko jest idealne miejsce.


BLACKBURN

W 1975 Jim Blackburn spojrzał na pojawiającą się kulturę rowerową i wiedział, że może coś zmienić. Oznaczało to myślenie z perspektywy użytkownika, poszanowanie dla materiałów i ich funkcjonalności, przynosząc niespotykane dotąd innowacje. Z biegiem lat przyjęliśmy te zasady, aby tworzyć narzędzia, które pozwalają ludziom iść dalej, robić więcej i być przygotowanym na wszystko.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B