CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
PARA
Kod kreskowy
768686155345
Symbol
BBN-7097844
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Torba na ramę BLACKBURN OUTPOST ELITE MEDIUM TALL 5,15L wodoodporna roz.M wysoka 213g

Przewożenie ciężkich rzeczy w przednim trójkącie ramy roweru obniża środek ciężkości i sprawia, że rower jest stabilniejszy. Jeśli chodzi o żywność, wodę lub sprzęt techniczny, torba na ramę Outpost Elite została zaprojektowana jako nowoczesna torba na rowery. Dzięki wodoodpornym, lekkim materiałom i zgrzewanym szwom oraz odpinanym paskom z Hypalonu, które chronią twoją ramę, torba Elite Frame Bag pasuje do szerokiej gamy rozmiarów i stylów rowerów.

Wymiary: 406,4 x 304,8 mm
Pojemność: 5,15L


TECHNOLOGIE:

EXTERNAL POCKETS
Torby na ramę mają dwie zewnętrzne kieszenie z otworami wentylacyjnymi, do trzymania wilgotnych rzeczy. Możesz też mieć mapę pod ręką.

HOSE PORT
Torby na ramę Outpost Elite są wyposażone w port na wężyk, który umożliwia przechowywanie bukłaka/zbiornika na wodę i / lub baterii zapasowej, aby przechowywać ciężkie przedmioty nisko dla lepszego środka ciężkości.

ORGANIZATION
Dokładnie zastanawiamy się, co wkładacie do każdej z naszych toreb i dostosowujemy przegródki, kieszenie i inne funkcje, aby mieć pewność, że na wszystko jest idealne miejsce.

SIZED TO FIT
Zaprojektowaliśmy torby na ramę Outpost Elite, aby idealnie pasowały do różnych rozmiarów ram, tworząc 4 osobne rozmiary: duże, średnio krótkie, średnio wysokie i małe.

WATERPROOF ZIPPERS
Zadbaliśmy o to, aby Twój sprzęt pozostawał suchy. Torba Outpost Elite Frame Bag jest wykonana z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne i ma zgrzewane szwy oraz wodoodporne zamki.


BLACKBURN

W 1975 Jim Blackburn spojrzał na pojawiającą się kulturę rowerową i wiedział, że może coś zmienić. Oznaczało to myślenie z perspektywy użytkownika, poszanowanie dla materiałów i ich funkcjonalności, przynosząc niespotykane dotąd innowacje. Z biegiem lat przyjęliśmy te zasady, aby tworzyć narzędzia, które pozwalają ludziom iść dalej, robić więcej i być przygotowanym na wszystko.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B