Torba na ramę BLACKBURN LOCAL TOP TUBE czarno-grafitowa (DWZ)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
94,99 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
768686678158
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BBN-7099757
Marka
BLACKBURN
OPIS
 
Torba na ramę BLACKBURN LOCAL TOP TUBE czarno-grafitowa

Dzięki projektowi przyjaznemu dla ekranu dotykowego, Local Top Tube Bag to świetny sposób na wyjęcie telefonu z kieszeni i umiejscowienie go w torbie, aby mieć go na oku i mieć szybki dostęp do niego. Możliwość schowania do torby: telefonu, portfela, kluczy, kremu do opalania i przekąsek, gdzie wszystko jest pod ręką. Torba Local Top Tube potrafi to wszystko i pasuje do praktycznie każdego roweru i dobrze wygląda.

Wymiary: 170 x 110 x 67 mm


TECHNOLOGIE:

ORGANIZATION
Dokładnie zastanawiamy się, co wkładacie do każdej z naszych toreb i dostosowujemy przegródki, kieszenie i inne funkcje, aby mieć pewność, że na wszystko jest idealne miejsce.

REFLECTIVE PRINT
Odblaskowe nadruki dla lepszej widoczności i bezpieczeństwa nocą.


BLACKBURN

W 1975 Jim Blackburn spojrzał na pojawiającą się kulturę rowerową i wiedział, że może coś zmienić. Oznaczało to myślenie z perspektywy użytkownika, poszanowanie dla materiałów i ich funkcjonalności, przynosząc niespotykane dotąd innowacje. Z biegiem lat przyjęliśmy te zasady, aby tworzyć narzędzia, które pozwalają ludziom iść dalej, robić więcej i być przygotowanym na wszystko.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu