CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019177538
Symbol
BAS-17753
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Torba na bagażnik BASIL MILES TRUNKBAG 7L, Universal Bridge System, wodoodporny poliester, czarna

Jazda rowerem po kraju lub wizyta w centrum, ta torba sprawia, że ??jazda rowerem jest przyjemniejsza i łatwiejsza. Wodoodporny materiał zapewnia, że ??zawartość pozostaje sucha. Bagażnik jest łatwy w montażu dzięki dostarczonym paskom mocującym i jest odpowiedni do wszystkich bagażników (w tym i-Rack, Carrymore i Racktime). Torba jest sportowa i stylowa. Ze względu na elementy odblaskowe i możliwość zamocowania oświetlenia (LED), jesteś bardziej widoczny w ciemności. Torba zamyka się na zamek błyskawiczny i ma zwijany rękaw wewnątrz. Na górze torby Basil Miles znajdują się elastyczne gumki, idealne do zabrania butelki wody lub gazety. Torba jest wykonana z poliestru i jest wytrzymała. Z boku znajdują się dwie przegrody i zamek wewnątrz torby.

Funkcje:

- Nadaje się do wszystkich bagażników (w tym i-Rack, Carrymore i Racktime)
- Wodoodporny materiał utrzymuje zawartość torby suchą podczas deszczu.
- Odpinany pasek na ramię.
- Elementy odblaskowe i mocowanie pod oświetlenie (LED), zwiększa bezpieczeństwo w ciemności.


Wymiary: 32 cm x 19 cm x 21 cm
Waga: 0,7 kg
Maksymalne obciążenie: b.d.
Pojemność: 7 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Universal Bridge System

BASIL UNIVERSAL BRIDGE SYSTEM
Basil opracował i opatentował nowy System Universal Bridge, dzięki któremu Jesteś w stanie szybko i łatwo usunąć podwójną torbę z bagażnika. System Universal Bridge jest łatwy do zainstalowania na Twoim bagażniku za pomocą ośmiu otworów. Ten nowy system jest kopmatybilny ze wszystkimi bagażnikami, wliczając w to: e-rowery, Racktime i I-Rack/Carrymore. I z dodatkowym uchwytem Additional Handle (do kupienia osobno BAS-50467) można zabrać ze sobą podwójną torbę, kiedykolwiek masz na to ochotę. Na przykład do supermarketu.

HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B