CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
5013863030218
Symbol
WLD-3021
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Najlepszy smar rowerowy w sprayu do stosowania na łożyskach, linkach, przerzutkach i nie tylko. TF2 Ultimate Spray został wzmocniony teflonowym środkiem zabezpieczającym powierzchnię, zapewniającym doskonałe właściwości smarne i chroniące przed brudem.

Wielozadaniowy - TF2 Ultimate Spray nadaje się do użycia w motocyklach, maszynach ogrodniczych, zawiasach drzwiowych i wielu innych zastosowaniach.

Testy "4 Ball Wear" potwierdzają, że TF2 Ultimate Spray jest o 35% trwalszy niż produkty konkurencji w tej kategorii produktów.

Pojemność: 150ml


WELDTITE
Ponad 80 lat produkcji najbardziej wszechstronnej i innowacyjnej na świecie gamy produktów do konserwacji i pielęgnacji rowerów. Od smarów po odtłuszczacze, od uszczelniaczy do opon bezdętkowych po łatki do naprawy przebić, od stabilizatorów po narzędzia i od CO2 po E-Bike; gama Weldtite gwarantuje idealne rozwiązania dla wszystkich Twoich wymagań rowerowych. Weldtite produkuje rocznie ponad 15 milionów produktów do konserwacji rowerów w fabryce nad brzegiem rzeki Humber w North Lincolnshire w Wielkiej Brytanii. Jakość jest rdzeniem firmy a wieloletnia wizja to "Odgrywanie kluczowej roli we wspieraniu zawodników od pierwszego wciśnięcia pedału do World Tour".
Niezależnie od tego, czy jedziesz z rodziną, dojeżdżasz do szkoły lub pracy, jeździsz na elitarnym poziomie, istnieje produkt Weldtite, który zoptymalizuje Twoje wrażenia i wydajność.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B