OPIS
Sakwa pojedyncza BASIL SOHO BICYCLE SHOULDER BAG MIK STUDS 17L
Stylowa i wodoodporna torba rowerowa 2w1 – idealna dla rowerzystów miejskich i użytkowników e-bike’ów. Dzięki systemowi MIK Studs błyskawicznie zamontujesz ją na bagażniku, a po zdjęciu zamienisz w elegancką torbę na ramię.
SPECYFIKACJA:
- Wodoodporna konstrukcja (PU, IPX3) z rolowanym zamknięciem
- Organizer na laptop (do 15,6 cala) – wyjmowany i praktyczny
- System antykradzieżowy zapewnia bezpieczeństwo Twoich rzeczy
- Nowoczesny design i matowe wykończenie
- Możliwość noszenia na ramieniu lub zamocowania na bagażniku
- Pojemność: 17 litrów
- Maksymalne obciążenie: 5 kg
HISTORIA BASIL
Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.
Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.
Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.
Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?
W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.