CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019176395
Symbol
BAS-17639
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Sakwa miejska pojedyncza BASIL WANDERLUST CARRY ALL BAG 18L, mocowanie na haki Hook-On System, wodoodporny poliester, czarna

Sakwa Basil Wanderlust Carry All Bag to świetna propozycja dla osób poszukujących większej osobowości w akcesoriach rowerowych. Nadruk z ptakami oferuje mnóstwo stylu, a hojne wnętrze zapewnia przestrzeń potrzebną do załadowania niezbędnych rzeczy podczas każdej rowerowej przygody. Nigdy nie bój się wyruszyć w pochmurny dzień dzięki wodoodpornemu materiałowi. Bezpieczne zamki błyskawiczne zapezpieczają twoją zawartość, a wysokiej jakości podszewki i solidna konstrukcja sprawiają, że sakwa jest trwała. Wygodny system mocowania sprawia, że ??przymocowanie jej do bagaznika staje się proste, w tym do rowerów elektrycznych. Pojemność 18 litrów zapewnia sporo miejsca na załadunek niezbędnego sprzętu.

Funkcje:

- Łatwa do przymocowania do różnych typów bagażników, w tym e-rowerów.
- Wodoodporna tkanina pomaga utrzymać przewożone przedmioty suche.
- Odblaskowe detale zapewniają dodatkową widoczność w ciemności.


Wymiary: 39 cm x 13 cm x 30 cm
Waga: b.d.
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 19 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.

BASIL WANDERLUST
Nie możesz kupić szczęścia, ale możesz kupić torbę z nowej kolekcji Wanderlust, a to już całkiem blisko. Kolekcję charakteryzują wesołe ptasie wzory. Do kolekcji należą również dzwonki i pokrowce na siodła. Śpiewaj głośno lub pogwizduj. Droga nalezy do Ciebie.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B