CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019176586
Symbol
BAS-17658
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Sakwa miejska pojedyncza BASIL URBAN DRY SHOPPER 20L, mocowanie na haki Hook-On System, wodoodporna poliester, charcoal melee

Basil Urban Dry Shopper to modna sakwa rowerowa, z wodoodpornego materiału, który sprawia, że jest idealną opcją do jazdy na rowerze w każdą pogodę. Idealna do wycieczek rowerowych po kraju, wycieczek do miasta lub porannych dojazdów do pracy. Sakwa ma zgrzewane szwy i wytrzymały materiał, który chroni przewożone przedmioty. Można ją przymocować do różnych typów bagażników, w tym do rowerów elektrycznych, za pomocą haczuków Hook-On System. Ta sakwa oferuje wiele pierwszorzędnych funkcji projektowych, z oddzielnymi przegródkami, bezpiecznym zapięciem na suwak, odblaskowymi akcentami i wieloma innymi. Możesz także dodać dodatkowe oświetlenie LED do tej sakwy, znacznie zwiększając widoczność w ciemności. Ta grafitowa torba wykonana jest z poliestru, co oznacza, że wytrzyma ciągłe użytkowanie. Solidne uchwyty, wykończenia ze sztucznej skóry uzupełniają wygląd.

Funkcje:

- Sakwa jest wodoodporna, dzięki czemu Twoje przedmioty są suche podczas deszczowej pogody.
- Odblaskowe detale zapewniają lepszą widoczność w nocy.
- System mocowania zapewnia wygodny sposób montażu za pomocą haczyków Hook-On System.
- Pasuje do rowerów elektrycznych.


Wymiary: 34 cm x 16 cm x 48 cm
Waga: 0,9 kg
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 25 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B