CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019176616
Symbol
BAS-17661
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Sakwa miejska pojedyncza BASIL URBAN DRY BUSINESS BAG 20L, mocowanie na haki Hook-On System, wodoodporny poliester, charcoal melee

Sakwa miejska Basil Dry Urban Business Bag to doskonały wybór dla rowerzystów, którzy chcą wyglądać profesjonalnie, jednocześnie pozostając aktywni i bezkompromisowi dzięki doborowi akcesoriów rowerowych. Ta pojedyncza sakwa rowerowa oferuje pojemność 20 litrów, z wystarczającą ilością miejsca na codzienne potrzeby. Wodoodporne tkaniny i zgrzewane szwy sprawiają, że jest to idealny wybór do przewożenia przedmiotów wrażliwych na wodę, skutecznie powstrzymując wnikanie wilgoci, nawet podczas intensywnych ulew. Ta sakwa jest mocowana do roweru za pomocą systemu haków Hook-On System, wymagającego minimalnego wysiłku i pasującego do wszystkich typów bagażników, w tym rowerów elektrycznych. Sakwa posiada składane zamknięcie zapewniające spokój, z regulowanym paskiem na ramię, który oznacza, że ??możesz nosić tę sakwę jak zwykłą torbę, gdy zostanie ona zdjęta z roweru. Idealny wybór dla zapracowanych profesjonalistów.

Funkcje:

- Wodoodporna ze zgrzewanymi szwami.
- Łatwa do zamocowania za pomocą systemu haków Hook-On System.
- Duża pojemność 20 litrów.
- Odpinane paski umożliwiają noszenie tego jako konwencjonalnej torby na ramię.
- Różne kieszenie i przegródki do zorganizowanego przechowywania.


Wymiary: 37 cm x 15 cm x 38 cm
Waga: 1,1 kg
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 20 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B