CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019175800
Symbol
BAS-17580
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Sakwa miejska pojedyncza BASIL SPORT DESIGN COMMUTER BAG 18L, tablet/notebook, mocowanie na haki Hook-On System, wodoodporny poliester, black (NEW)

Basil Sport Design Commuter Bag to praktyczny wybór torby dla zapracowanych rowerzystów. W klasycznej czerni z łatwością mocuje się z tyłu roweru. Dzięki paskowi na ramię może również służyć jako torba, którą możesz nosić po zakończeniu jazdy na rowerze, dzięki czemu możesz zabrać swoje rzeczy w dowolne miejsce. Czy jeździsz codziennie na rowerze? Chcesz mieć pewność, że Twoje przedmioty są z tobą, z domu, na dworzec kolejowy, do biura i spowrotem? Torba podróżna Basil Sport Design jest zdecydowanie dla Ciebie. Ta stylowa torba wykonana jest z wodoodpornego poliestru, dzięki czemu cenne przedmioty są suche i utrzymane w dobrej kondycji niezależnie od pogody. Ta torba ma główną komorę na większe przedmioty i kilka dodatkowych przegródek na mniejsze rzeczy, dzięki czemu wszystko ma swoje miejsce. Dzięki całkowitej pojemności 18 litrów nigdy nie będziesz mieć za mało miejsca. Dzięki praktycznym dodatkom, takim jak pikowane podszewki, laptopy i cenne technologie są szczególnie dobrze chronione podczas transportu. Oprócz paska na ramię ta torba jest wyposażona w wygodny uchwyt do noszenia. Łatwy montaż na bagażniku za pomocą haków.

Funkcje:

- Torba sportowa Basil Sport Design Commuter Bag to praktyczny wybór torby rowerowej, którą można przymocować do bagażnika za pomocą systemu Hook-On System.
- Dodatkowa komora do przechowywania laptopa, notebooka lub tabletu.
- Całkowita pojemność 18 litrów.
- W zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy.
- Idealna na e-rower.


Wymiary: 31 cm x 18 cm x 31 cm
Waga: 1,17 kg
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 18 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B