CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019176364
Symbol
BAS-17636
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Sakwa miejska pojedyncza BASIL MIRA 17L, mocowanie na haki Hook-On System, wodoodporny poliester, czarna

Basil Mira to elegancka sakwa rowerowa. Niezależnie od tego, czy robisz popołudniowe zakupy w mieście, czy wyjeżdżasz z przyjaciółmi na rower poza miasto, ta sakwa jest pod ręką, aby ułatwić życie. Co więcej, istnieje wiele praktycznych szczegółów, które ułatwią Ci podróż. Wodoodporna osłona zapewnia, że ??zawartość pozostanie sucha w przypadku deszczowej pogody, a bezpieczne zapięcia utrzymują zawartość na miejscu. Poręczny system mocowania jest łatwy do przymocowania do różnych typów bagażnika, w tym do rowerów elektrycznych, co oznacza, że ??nie będziesz tracić zbyt wiele czasu na montaż. Duża pojemność 18 litrów zapewnia dużo miejsca na artykuły spożywcze, odzież i wszystkie inne rzeczy niezbędne do przechowywania. Główna komora zapewnia podstawowe miejsce do przechowywania, z klapką na górze i dodatkową kieszenią na zamek błyskawiczny na małe akcesoria. Odblaskowe detale zapewniają widoczność w ograniczonym świetle lub w nocy. Aby zapobiec uszkodzeniu podstawy, ta sakwa jest wyposażona w ochronne nóżki, dzięki czemu Twoja sakwa pozostanie w dobrym stanie przez dłuższy czas.

Funkcje:

- Odblaskowe detale zapewniają widoczność w nocy lub w ograniczonym świetle.
- Mocowanie na haczyki zapewniają łatwe mocowanie do różnych bagażników.
- Ta sakwa jest odporna na niewielkie opady deszczu i jest odporna na warunki atmosferyczne.

Wymiary: 36 cm x 16 cm x 37 cm
Waga: 1 kg
Maksymalne obciążenie: b.d.
Pojemność: 18 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B