CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019175817
Symbol
BAS-17581
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Sakwa miejska podwójna BASIL SPORT DESIGN DOUBLE BAG 32L, Universal Bridge System, czarna

Basil Sport Design Double Bag to obszerna, podwójna sakwa rowerowa, którą można łatwo przymocować do bagażnika roweru za pomocą systemu Universal Bridge. Podwójna sakwa ma pojemność 32 litrów, zapewniając mnóstwo miejsca na wszystkie niezbędne rzeczy, lub na zakupy, oszczędzając kłopotów z noszeniem plecaka ze sobą. Sakwa Sport Double Design zawiera elastyczny pasek na butelkę, który utrzymuje pionowo wodę, zapobiegając wyciekom. Sakwa posiada również odblaskowe akcenty, poprawiające widoczność w ograniczonym świetle lub podczas nocnych przejażdżek. Dodatkową zaletą tej sakwy jest to, że jest wykonana z materiału wodoodpornego, więc jeśli zaskoczy Cię niespodziewany deszcze, twoje rzeczy pozostaną suche. Dzięki wygodnym paskom ta torba z łatwością przypina się do bagażnika, dzięki systemowi Universal Bridge, który pasuje do wszystkich rodzajów systemów, w tym MIK, Racktime i i-Rack / Carrymore.

Funkcje:

- Podwójna sakwa Basil Sport Design o dużej pojemności 32 litrów.
- Podwójna sakwa rowerowa wykonana jest z wodoodpornego poliestru.
- Sakwa posiada odblaskowe elementy, zwiększające bezpieczeństwo podczas nocnych przejażdżek i przy ograniczonym oświetleniu.
- Idealna na e-rower.

Wymiary: 35 cm x 15 cm x 43 cm
Waga: 1,6 kg
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Pojemność: 32 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Universal Bridge System

BASIL UNIVERSAL BRIDGE SYSTEM
Basil opracował i opatentował nowy System Universal Bridge, dzięki któremu Jesteś w stanie szybko i łatwo usunąć podwójną torbę z bagażnika. System Universal Bridge jest łatwy do zainstalowania na Twoim bagażniku za pomocą ośmiu otworów. Ten nowy system jest kopmatybilny ze wszystkimi bagażnikami, wliczając w to: e-rowery, Racktime i I-Rack/Carrymore. I z dodatkowym uchwytem Additional Handle (do kupienia osobno BAS-50467) można zabrać ze sobą podwójną torbę, kiedykolwiek masz na to ochotę. Na przykład do supermarketu.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B