CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019175510
Symbol
BAS-17551
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Sakwa miejska podwójna BASIL MARA 3XL 52L, mocowanie na paski, wodoodporny poliester, czarna

Basil Mara 3XL to nowoczesna, podwójna sakwa rowerowa. Można ją łatwo zamocować do bagażnika i stanowi doskonałe uzupełnienie wszystkich rodzajów rowerów. Dzięki obszernemu wnętrzu o pojemności 52 litrów, nigdy nie braknie CI miejsca na schowanie najważniejszych rzeczy. Użyj jej, aby załadować artykuły spożywcze, akcesoria do pracy lub zestaw i sprzęt na siłownię. Odpowiednia do stosowania z rowerami męskimi i damskimi, sakwa ta wykonana jest z wodoodpornego poliestru. Pozwala to na pełną ochronę, gdy jesteś poza domem i masz szansę na złą pogodę. Co więcej, odblaskowe detale zapewniają lepszą widoczność w ciemności, zapewniając Ci bezpieczeństwo na drodze. Zamykana na klamry oznacza, że ??schowane przedmioty są trzymane na miejscu podczas wyboistych przejażdżek.

Funkcje:

- Podwójna sakwa rowerowa o pojemności 52 litrów.
- Podwójne odblaskowe akcenty zapewniają większe bezpieczeństwo na drodze.

Wymiary: 40 cm x 19 cm x 49 cm
Waga: 2,2 kg
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Pojemność: 52 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: mocowanie na paski


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B