Pompka ręczna BLACKBURN MAMMOTH 2 STAGE ANYVALVE HP HV 120psi srebrna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
189,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
768686677977
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BBN-7068163
Marka
BLACKBURN
OPIS
 
Pompka ręczna BLACKBURN MAMMOTH 2 STAGE ANYVALVE HP HV 120psi srebrna

Mała pompka o dużej wydajności do opon o dużej objętości.

CECHY:
Podczas gdy lufa o dużej średnicy została zaprojektowana do pompowania większej ilości powietrza na skok do opony MTB o dużej objętości, jej maksymalne ciśnienie 120 psi sprawia, że ??nadaje się również do jazdy po drogach. Wystarczy przełączyć przełącznik między wysokim ciśnieniem na drodze i wysokim poziomem głośności na górze, aby łatwo go napompować. Dzięki wysokiej jakości akcentom ze stopu pompa ta została stworzona, aby przetrwać przez całe życie.

"WAGA": 168 grams

"KONSTRUKCJA": wymienne głowice

"PSI": 120 PSI, 8.2 barów maximum

"ANYVALVE PUMP HEAD"
Dobrze współpracuje z zaworami Presta, Schrader i Dunlop. Nie przepuszcza powietrza, czysta i prosta w użyciu.

"2-STAGE TECH"
Niezależnie od tego, czy jeździsz na drodze czy w terenie, Airstick łatwo przełączyć z dużej wydajności do wysokiego ciśnienia, w zależności od potrzeb związanych z pompowaniem.

"HIGH VOLUME"
Ta mini-pompa została specjalnie zaprojektowana, aby przepychać więcej powietrza za jednym razem, oszczędzając Twoją energię.


BLACKBURN

W 1975 Jim Blackburn spojrzał na pojawiającą się kulturę rowerową i wiedział, że może coś zmienić. Oznaczało to myślenie z perspektywy użytkownika, poszanowanie dla materiałów i ich funkcjonalności, przynosząc niespotykane dotąd innowacje. Z biegiem lat przyjęliśmy te zasady, aby tworzyć narzędzia, które pozwalają ludziom iść dalej, robić więcej i być przygotowanym na wszystko.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu