Pompka podłogowa BLACKBURN CORE PRO 180psi szara (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
509,99 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
768686346484
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BBN-7122410
Marka
BLACKBURN
OPIS
 
Pompka podłogowa BLACKBURN CORE PRO 180psi szara

POZNAJ CORE PRO, NASZĄ NAJLEPSZĄ POMPKĘ PODŁOGOWĄ.

Gdybyś miał wziąć pod uwagę potrzeby i wymagania mechaników warsztatów rowerowych i zaprojektować pompkę do użytku domowego, Core Pro byłaby tą pompką. Mając prawie 29 cali wysokości i ponadwymiarową średnicę tłoku pompki, Core Pro jest najbardziej wydajną (i najlepiej wyglądającą) pompką, jaką produkujemy. Świetnie się sprawdza zarówno przy wysokim lub niskim ciśnieniu / dużej lub małej objętości i jest kompatybilna z każdym zaworem na rynku dzięki końcówce AirTap.

Zbudowana z wytrzymałego aluminium 6061, Core Pro ma prawie 29 cali wysokości, co daje jej największą komorę powietrzną w naszej linii. Oznacza to mniej ruchów dla większego ciśnienia. Wersja Pro może również pochwalić się 51-calowym przewodem, który pozwala dosięgnąć roweru, nawet jeśli znajduje się z tyłu samochodu. Nasza końcówka Airtap została zaprojektowana tak, aby była kompatybilna z zaworami Presta, Schrader, a nawet Dunlop i jest wyposażona w przycisk upustowy Air Bleed, zapewniający perfekcyjne ciśnienie.

AirTap ™ - nasza odwracalna końcówka pompki AirTap współpracuje z zaworami Schrader, Presta lub Dunlop i jest wyposażona w zintegrowany przycisk odpowietrzający Air Bleed bezpośrednio przy zaworze, zapewniający doskonałe ciśnienie za każdym razem.

- cylinder, podstawa i rączka wykonana z aluminium 6061
- końcówka pompki AirTap™: dedykowane przelotki dla każdego typu zaworu zapewniają pewną siłę zacisku i hermetyczne uszczelnienie
- 3" manometr wbudowany w podstawę dla lepszej stabilności, łatwy do odczytania
- długi 51" (130 cm) przewód do pompki
- max. ciśnienie: 180 PSI / 12 BAR
- Wysokość: 28,75" (73 cm)


BLACKBURN

W 1975 Jim Blackburn spojrzał na pojawiającą się kulturę rowerową i wiedział, że może coś zmienić. Oznaczało to myślenie z perspektywy użytkownika, poszanowanie dla materiałów i ich funkcjonalności, przynosząc niespotykane dotąd innowacje. Z biegiem lat przyjęliśmy te zasady, aby tworzyć narzędzia, które pozwalają ludziom iść dalej, robić więcej i być przygotowanym na wszystko.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu