Pompka podłogowa BLACKBURN CORE 2 160psi czarna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
219,99 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
768686346460
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BBN-7122408
Marka
BLACKBURN
OPIS
 
Pompka podłogowa BLACKBURN CORE 2 160psi czarna

Pompka Core 2 nadal ma wszystkie rozwiązania techniczne swojego dużego rodzeństwa, ale jest zbudowana dla osób działających z mniejszym budżetem. Końcówka Airtap jest kompatybilna z zaworami Schrader / Presta / Dunlop i ma zintegrowany zawór upustowy do wyregulowania ciśnienia. Nasz manometer w stylu lotniczym ma szerokość 2,5 cala i jest bardzo czytelny. Jest również wbudowany w podstawę, aby zwiększyć stabilność podczas użytkowania. Niezależnie od tego, czy jesteś w piwnicy, w garażu, czy na szlaku, Core 2 zapewni Ci ochronę.

AirTap ™ - nasza odwracalna końcówka pompki AirTap współpracuje z zaworami Schrader, Presta lub Dunlop i jest wyposażona w zintegrowany przycisk odpowietrzający Air Bleed bezpośrednio przy zaworze, zapewniający doskonałe ciśnienie za każdym razem.

- stalowy cylinder, podstawa i rączka z kompozytu
- końcówka pompki AirTap™: dedykowane przelotki dla każdego typu zaworu zapewniają pewną siłę zacisku i hermetyczne uszczelnienie
- 2,5" manometr wbudowany w podstawę dla lepszej stabilnoścu, łatwy do odczytania
- długi 44" (111 cm) przewód do pompki
- max. ciśnienie: 160 PSI / 11 BAR
- Wysokość: 26,75" (68 cm)


BLACKBURN

W 1975 Jim Blackburn spojrzał na pojawiającą się kulturę rowerową i wiedział, że może coś zmienić. Oznaczało to myślenie z perspektywy użytkownika, poszanowanie dla materiałów i ich funkcjonalności, przynosząc niespotykane dotąd innowacje. Z biegiem lat przyjęliśmy te zasady, aby tworzyć narzędzia, które pozwalają ludziom iść dalej, robić więcej i być przygotowanym na wszystko.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu