CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
4250307400980
Symbol
ROL-8027
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Piasta ROHLOFF SPEEDHUB 500/14 CC DB PM XL 32 otwory, Czarna
- dla ram z pionowymi hakami i mocowaniem zacisku tarcz hamulcowych w standardzie Post Mount (PM), rozstaw O.L.D. 170mm (nie do użycia w Tandemie)

Dane techniczne zestawu:
- czarna piasta z osią z szybkim zamknięciem (Quick Release)
- nakrywka na pieście dla montażu specjalnej tarczy hamulcowej
- manetka obrotowa (typu Twist Shifter)
- pancerze + linki
- zewnętrzny mechanizm biegów (External Gear Mechanism)
- adapter mocowania do osi, typ PM, umożliwiający oparcie na mocowaniu zacisku hamulca - PM Bone. PM Bone instalowane w miejsce adaptera zacisku hamulca w standardzie Post Mount (PM)
- pierścienie kołnierza piasty (Flange Support Rings)
- zębatka 16T
- liczba otworów na szprychy 32


Uwaga: tarcza hamulcowa sprzedawana jest osobno!
Uwaga: Mocowanie PM Bone (ROL-8555) wymagane do zastosowania z piastą sprzedawane jest osobno!
Wymagana będzie kolejna co do wielkości rozmiaru tarcza hamulcowa, ponieważ mocowanie PM Bone działa również jako adapter.ROHLOFF
Firma Rohloff założona została w 1986 roku jako mała firma rodzinna, zdeterminowana wzbogacić handel rowerowy poprzez rozwój produktów wykraczających daleko poza krótkotrwały trend. Każdy produkt Rohloff opuszczający siedzibę, zostaje poddany intensywnej kontroli jakości, która gwarantuje, że rowerzysta będzie mógł cieszyć się dziesięcioma, jeśli nie setkami kilometrów przyjemności z jazdy na rowerze. Ta jakość nie tylko zapewniła firmie niezliczoną liczbę fanów i lojalnych klientów w ciągu ostatnich 30 lat, ale także wielu międzynarodowych wydarzeń sportowych, ustanowiła rekordy świata i zabrała rowerzystów turystycznych do najodleglejszych regionów świata. Zwykli, codzienni konsumenci, którzy chcą cieszyć się jazdą na rowerze zamiast naprawiać swój rower, zaufali produktom Rohloff ze względu na oferowane niskie koszty utrzymania. Ciesz się 14-biegową piastą Rohloff na rowerze wyposażonym w SPEEDHUB 500/14 – niezależnie od tego, czy jest to rower elektryczny, MTB, fatbike, tandem, rower trekkingowy, rower poziomy, rower cargo itp. itd. W 2019 pierwsza przekładnia SPEEDHUB osiąga odległość z Ziemi do Księżyca, pokonując dystans 384 400 i ta liczba nadal rośnie!
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B