CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
5013863034056
Symbol
WLD-03405
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Naturalny, biodegradowalny olej do łańcucha na każde warunki pogodowe. Po użyciu Pure Bike Degreaser nałóż trwały Pure Bike Oil do łańcucha, aby chronić go przed czynnikami atmosferycznymi i przedłużyć żywotność wszystkich ruchomych części. Pure Bike Oil jest w całości wytwarzany ze zrównoważonych składników, aż po opakowania, które w całości nadają się do recyklingu.

- Hamuje rdzę, ochrania przed korozją
- Zmniejsza tarcie części ruchomych
- A także nadaje się do większości zastosowań domowych

Pojemność: 150 ml
UWAGA! OLEJKI W OPAKOWANIACH ZBIORCZYCH. MINIMALNE ZAMÓWIENIE 10 SZTUK!


WELDTITE
Ponad 80 lat produkcji najbardziej wszechstronnej i innowacyjnej na świecie gamy produktów do konserwacji i pielęgnacji rowerów. Od smarów po odtłuszczacze, od uszczelniaczy do opon bezdętkowych po łatki do naprawy przebić, od stabilizatorów po narzędzia i od CO2 po E-Bike; gama Weldtite gwarantuje idealne rozwiązania dla wszystkich Twoich wymagań rowerowych. Weldtite produkuje rocznie ponad 15 milionów produktów do konserwacji rowerów w fabryce nad brzegiem rzeki Humber w North Lincolnshire w Wielkiej Brytanii. Jakość jest rdzeniem firmy a wieloletnia wizja to "Odgrywanie kluczowej roli we wspieraniu zawodników od pierwszego wciśnięcia pedału do World Tour".
Niezależnie od tego, czy jedziesz z rodziną, dojeżdżasz do szkoły lub pracy, jeździsz na elitarnym poziomie, istnieje produkt Weldtite, który zoptymalizuje Twoje wrażenia i wydajność.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B