CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
5013863031475
Symbol
WLD-03147
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Idealny smar do układu napędowego rowerów elektrycznych. Zoptymalizowany do zastosowań przy częściach pracujących z wysokim momentem obrotowym. Wnika głęboko, aby chronić łańcuch, koła zębate i przekładnie Twojego e-Bike. Idealny dla rowerzystów na rowerach elektrycznych, którzy oczekują płynnej i niezawodnej jazdy w każdym terenie. Unikalna formuła zwiększająca wydajność i zmniejsza tarcie pomiędzy ruchomymi częściami napędu roweru, zapewniaja nieskazitelne osiągi i znacznie zmniejszone zużycie.

- Przeznaczenie dla rowerów elektrycznych z określonym momentem obrotowym
- Eliminuje hałas pracującego łańcucha
- Zapobiega zużyciu i rdzy łańcucha

Pojemność: 100ml
UWAGA! OLEJKI W OPAKOWANIACH ZBIORCZYCH. MINIMALNE ZAMÓWIENIE 10 SZTUK!


WELDTITE
Ponad 80 lat produkcji najbardziej wszechstronnej i innowacyjnej na świecie gamy produktów do konserwacji i pielęgnacji rowerów. Od smarów po odtłuszczacze, od uszczelniaczy do opon bezdętkowych po łatki do naprawy przebić, od stabilizatorów po narzędzia i od CO2 po E-Bike; gama Weldtite gwarantuje idealne rozwiązania dla wszystkich Twoich wymagań rowerowych. Weldtite produkuje rocznie ponad 15 milionów produktów do konserwacji rowerów w fabryce nad brzegiem rzeki Humber w North Lincolnshire w Wielkiej Brytanii. Jakość jest rdzeniem firmy a wieloletnia wizja to "Odgrywanie kluczowej roli we wspieraniu zawodników od pierwszego wciśnięcia pedału do World Tour".
Niezależnie od tego, czy jedziesz z rodziną, dojeżdżasz do szkoły lub pracy, jeździsz na elitarnym poziomie, istnieje produkt Weldtite, który zoptymalizuje Twoje wrażenia i wydajność.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B