CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
5013863030935
Symbol
WLD-3093
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Weldtite Tubeless Sealant- przetestowany pod kątem wiodącej w branży wydajności, można na nim polegać, jeśli chodzi o niezawodne samouszczelnianie. Uzyskaj wszystkie korzyści płynące z jeżdżenia bezdętkowego dzięki tej przyjaznej dla środowiska formule.

Konserwacja i uzupełnianie są również niezwykle łatwe, ponieważ uszczelniacz nie „zatyka” i można go wstrzyknąć do trzpieni zaworów po wyjęciu rdzenia.

Zintegrowane narzędzie do usuwania rdzenia zaworu wbudowane w nakrętkę. Kompatybilne z Prestą i Schraderem.

Hipoalergiczny i wolny od amoniaku.

Nadaje się do stosowania w warunkach mrozu do -40°C.

Pojemność: 1L

https://www.youtube.com/watch?v=TWo_q9NBDJQ


WELDTITE
Ponad 80 lat produkcji najbardziej wszechstronnej i innowacyjnej na świecie gamy produktów do konserwacji i pielęgnacji rowerów. Od smarów po odtłuszczacze, od uszczelniaczy do opon bezdętkowych po łatki do naprawy przebić, od stabilizatorów po narzędzia i od CO2 po E-Bike; gama Weldtite gwarantuje idealne rozwiązania dla wszystkich Twoich wymagań rowerowych. Weldtite produkuje rocznie ponad 15 milionów produktów do konserwacji rowerów w fabryce nad brzegiem rzeki Humber w North Lincolnshire w Wielkiej Brytanii. Jakość jest rdzeniem firmy a wieloletnia wizja to "Odgrywanie kluczowej roli we wspieraniu zawodników od pierwszego wciśnięcia pedału do World Tour".
Niezależnie od tego, czy jedziesz z rodziną, dojeżdżasz do szkoły lub pracy, jeździsz na elitarnym poziomie, istnieje produkt Weldtite, który zoptymalizuje Twoje wrażenia i wydajność.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B