Lampka tylna BLACKBURN DAYBLAZER 125 REAR, 125 lumenów USB czarna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
229,99 PLN /PARA
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
PARA
Kod kreskowy
768686152610
Minimum logistyczne
1 PARA
Symbol
BBN-7097042
Marka
BLACKBURN
OPIS
 
Lampka tylna BLACKBURN DAYBLAZER 125 REAR, 125 lumenów USB czarna

Ta lampka Cię chroni, dzień i noc. Jedź drogą z pewnością, że używasz najsilniejszego tylnego światła, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Dzięki 3 skupionym diodom LED, 270 stopniom widoczności i 125-lumenowemu trybowi jazdy dziennej BLITZ, DAYBLAZER zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z jazdą. Ponadto, dzięki wąskiemu profilowi lampki i naszemu unikalnemu mocowaniu, tylne światło Dayblazer 125 można zamontować na prawie wszystkim, o czym myślisz, na okrągłych lub aerodynamicznych sztycach, tylnych bagażnikach lub na plecakach.

WAGA: 159 gram

BATERIE: bateria litowo-jonowa

KONSTRUKCJA: Poliwęglanowa obudowa

ŁADOWANIE MICRO-USB: Kabel w zestawie. Ładowanie poprzez każdy port USB. Czas pełnego ładowania 3 godziny

MOC W LUMENACH/CZAS DZIAŁANIA: High 120 lumenów 1,6 godziny pracy, Low 50 lumenów 3 godziny pracy, High flash/strobe 125 lumenów 3 godziny, Low flash/strobe 65 lumenów 6 godzin pracy


TECHNOLOGIE:

BLITZ MODE
Niezależnie od tego, czy jesteś w najciemniejszej uliczce, czy na najjaśniejszej ulicy, tryb do jazdy dziennej Blitz został zaprojektowany, aby pomóc Ci być widocznym na rowerze i zapewnić Ci bezpieczeństwo w dzień i w nocy.

EXCELLENT SIDE VISIBILITY
Wbudowane cechy konstrukcyjne kierują jasny strumień światła na boki lampki, zapewniając doskonałą widoczność boczną podczas ruchu ulicznego.

IP-67
Stopień ochrony poziomu wodoszczelności i pyłoszczelności produktu. Ta lampka spełnia normę IP-67, co oznacza, że jest całkowicie chronione przed pyłem / piaskiem oraz w pełni chronione przed skutkami zanurzenia na głębokość od 15 cm do 1 metra na 30 minut.

MEETS ANSI FL-1 STANDARD
Norma ta została opracowana przez amerykański krajowy instytut normalizacyjny (ANSI) w celu zapewnienia spójnych pomiarów wydajności lamp ręcznych. Chociaż światła rowerowe nie są wymagane, aby postępować zgodnie z tym lub jakimkolwiek standardem Blackburn wierzy w oferowanie pełnej przejrzystości w sposobie pomiaru wydajności, czasu pracy, wodoodporności i innych deklaracji wydajności.

TIR LENS TECHNOLOGY
Soczewki TIR z korekcją kąta nachylenia tylnego światła Dayblazer sprawiają, że światło jest skierowane we właściwym kierunku, nawet gdy światło jest zamontowane równo ze sztycą.

VERSATILE MOUNTING SYSTEM
Silikonowe mocowania pasuje do sztyc o średnicy 15-35mm, a dzięki klipsowi pasuje do pętli od toreb, ubrań. Możesz zabrać tą lampkę przy każdej okazji.


BLACKBURN

W 1975 Jim Blackburn spojrzał na pojawiającą się kulturę rowerową i wiedział, że może coś zmienić. Oznaczało to myślenie z perspektywy użytkownika, poszanowanie dla materiałów i ich funkcjonalności, przynosząc niespotykane dotąd innowacje. Z biegiem lat przyjęliśmy te zasady, aby tworzyć narzędzia, które pozwalają ludziom iść dalej, robić więcej i być przygotowanym na wszystko.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu