Dzwonek rowerowy BASIL BIG BELL BLOOM 80mm, scarlet red (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
79,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019503931
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BAS-50393
Marka
BASIL
OPIS
 
Dzwonek rowerowy BASIL BIG BELL BLOOM 80mm

Dzwonek Basil Bloom Big Bell to stylowy wybór dzwonka rowerowego, z klasyczną podstawą i efektownym kwiatowym wzorem. Duża średnica 80 mm czyni go odważnym dodatkiem do roweru, a głośny dźwięk ding-ding pozwala światu wiedzieć, że przyjeżdżasz. Taki dzwonek jest koniecznością do jazdy na rowerze w ruchliwym mieście. Jeśli walczysz o to, aby dotrzeć na czas tam, gdzie potrzebujesz, lub zawsze napotykasz stada pieszych, ten niezawodny dzwonek rowerowy pomoże oczyścić Ci ścieżkę. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Ten dzwonek rowerowy jest tylko jednym z dodatków w kolekcji Basil Bloom. Jeśli jesteś fanką motywu kwiatowego, przebierz cały rower za pomocą pasujących do siebie torebek i pokrowców na siodła o tym samym wzorze.

Średnica: 80 mm
Materiał: stalowy
Mocowanie: na kierownicę

KOLEKCJA:

BASIL BLOOM
Nasza tytułowa grafika z kolekcji Bloom, jest hołdem dla piwonii. Jest wykończona w najdrobniejszych szczegółach, z miłością, bo to właśnie określa naszą pracę. Torby oferują dużo miejsca na wszystko, co potrzebujesz (i nie potrzebujesz). W końcu kobieta potrzebuje potrzebuje wyboru. Asortyment uzupełniają dzwonki, pokrowce na siodła oraz wianki kwiatów.

HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu