CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
4714247519916
Symbol
BRZ-BM19-TUBL-RE-KIT
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Tubeless Repair Kit

Zestaw naprawczy do opon bezdętkowych w kształcie naboju CO2 (wraz z gwintami) o zwiększonej mobilności. Zawartość obejmuje narzędzie do wkładania i hybrydowy pilnik do czyszczenia oraz 5 szt. x 2 zestawy korków do opon Ø3,5 x 50 mm.

Narzędzie do wkładania / pilnik czyszczący jest mocowane u góry, a korpus wkładu staje się wtedy uchwytem; zaokrąglony koniec zapewnia wygodny chwyt. Ponieważ zestaw naprawczy wygląda dokładnie tak, jak nabój CO2, łącznie z gwintami, można go nosić wszędzie tam, gdzie zwykle nosi się nabój CO2.

Zamontuj zamiast standardowego wkładu do naprawy przebitej opony i rozwiązania do pompowania CO2; gwint przenosi również głowicę zaworu CO2 podczas transportu.

Zestaw kluczy dynamometrycznych ¼" z końcówkami:
25 mm x H3 / 4 / 5 / 6 mm, PH2, T25 i przedłużka 60 mm.

CECHY:
Materiał: Aluminium obrabiane CNC / Stal nierdzewna
Wymiary: Ø23 x 87.5mm
Waga: 44 g
Zawartość: 5 szt. x 2 komplety korków do opon Ø3,5 x 50 mm

BIRZMAN DNA
Logo reprezentuje DNA Birzmana.
Jest on oznaczony na opakowaniu niektórych produktów, aby zaznaczyć ich wyjątkowość, niezależnie od tego, czy jest to oryginalny projekt firmy Birzman, czy zastrzeżona technologia, pod względem formy lub funkcji. Podkreśla to naprawdę specjalne i wyjątkowe produkty spośród wszystkich, które oferuje marka Birzman, budując charakterystyczną kolekcję.

BIRZMAN
Birzman narodził się z połączenia designu i funkcjonalności. Marka powstała w 2007 roku, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie na narzędzia rowerowe, które zapewniają właściwą równowagę między skrupulatnością a solidnością. Od pompki podłogowej po torebkę podsiodłową; u podstaw każdego produktu leży drobiazgowa dbałość firmy Birzman o szczegóły, formę i funkcjonalnośc. Tajwański producent określa swoje produkty jako "proste, funkcjonalne, zaprojektowane przeciwko wyrzucaniu".
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B