CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
5013863010401
Symbol
WLD-01040
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Czyść, smaruj i naprawiaj swój rower w podróży dzięki temu poręcznemu zestawowi niezbędnych akcesoriów w podróży. Obejmuje:
- Smar na każdą pogodę z powłoką ochronną z Teflonu™ (7 ml) (x2)
- Chusteczki do hamulców tarczowych (x2)
- Chusteczki do łańcucha (x2)
- Chusteczki do rąk mechanika (x2)
- Samoprzylepne łatki (x3)
- Łyżki do opon (x2)
- Papier ścierny

WELDTITE DIRTWASH
Jazda na rowerze jest o wiele przyjemnniejsza kiedy jeździmy na czystym a nie na brudnym rowerze. Na szczęście, seria Dirtwash jest pełna produktów, które sprawią że Twój rower będzie lśniący.

WELDTITE PUNCTION REPAIR
Najszersza oferta zestawów naprawczych do dętek rowerowych - dodatkowo duży wybór innowacyjnych produktów, zaprojektowanych tak, aby zapobiegać przebiciom. Różnorodność naszych zestawów zapewnia, że możemy zaspokoić potrzeby każdego rowerzysty.

WELDTITE TF2
Weldtite produkuje szeroką gamę specjalistycznych środków smarująch. Każdy produkt jest specjalnie opracowany, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę i wydajność dla Twojego roweru.

Weldtite to marka z ponad 80-letnim doświadczeniem, która posiada najbardziej kompleksową i innowacyjną na świecie gamę produktów do konserwacji rowerów. Oferta obejmuje materiały do naprawy opon, specjalistyczne smary i środki czyszczące, akcesoria do zaworów i szeroki wachlarz narzędzi warsztatowych.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B