CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019174025
Symbol
BAS-17402
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Sakwa miejska pojedyncza BASIL SHOPPER XL 20L, mocowanie na haki Hook-On System, wodoodporny poliester, czarno-grafitowa

Basil Shopper XL to elegancka i stylowa sakwa, którą można łatwo przymocować do bagażnika roweru dzięki wygodnemu systemowi mocowania Hook-On System. Sakwa jest dostępna w klasycznej czerni. Przestronne wnętrze jest idealne na wycieczki do sklepu, z dużą przednią komorą, przestronnym wnętrzem i poręcznymi kieszeniami bocznymi. Ponadto obecne są również kieszonki na butelkę. Całkowita pojemność tej torby wynosi 20 litrów. Jest to idealny zakup, jeśli potrzebujesz sportowej torby, która ma więcej niż wystarczającą ilość miejsca na wszystkie niezbędne produkty. Wykonana z materiału wodoodpornego, jest gotowa na każdą pogodę. Regulowane paski naramienne sprawiają, że jest łatwa w transporcie także po zejściu z roweru, a odblaskowe akcenty zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo.

Funkcje:

- Duża pojemność 20 litrów.
- Paski do noszenia są w pełni regulowane.
- Odblaskowe detale zapewniają dodatkową widoczność w ciemności.


Wymiary: 32 cm x 16 cm x 37 cm
Waga: 1,2 kg
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 20 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B