CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019176593
Symbol
BAS-17659
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Sakwa miejska podwójna BASIL URBAN DRY DOUBLE BAG 50L, Universal Bridge System, wodoodporna plandeka, czarna

Basil Urban Dry Double Bag to stylowa, podwójna sakwa o dużej pojemności, wykonana z wytrzymałego poliestru i plandeki odpowiednich do wszelkiego rodzaju wycieczek rowerowych. Szukasz trwałej sakwy rowerowej do przechowywania artykułów spożywczych wracając ze sklepu? Ten wybór sprosta każdemu zadaniu. Planujesz urlop rowerowy i potrzebujesz dodatkowego miejsca na bagaż? Sakwa Urban Dry Double Bag Ci w tym pomoże. Dzięki dużej pojemności 50 litrów nie brakuje tu miejsca. Ta sakwa jest odpowiednia zarówno do ram zwykłych rowerów, jak i do ram e-rowerów. Jest wykonana z wodoodpornego poliestru i jest wyposażona w zgrzewane szwy zapewniające optymalną ochronę przed opadami deszczu. Każda połowa torby zamyka się bezpiecznie dzięki zapięciu na suwak, utrzymując zawartość na miejscu na każdym etapie podróży. Ta torba jest również stylowa, z akcentami ze sztucznej skóry. Dzięki systemowi Universal Bridge sakwę tą można łatwo przymocować do bagażnika tylnego i nadaje się do użytku z systemami takimi jak MIK, Racktime i i-Rack / Carrymore. Płytki adaptera nie są dołączone i należy je zakupić osobno.

Funkcje:

- Sakwa podwójna Basil Urban Dry wykonana jest z wodoodpornego poliestru i ma zgrzewane szwy.
- Duża pojemność 50 litrów sprawia, że ??jest to idealny wybór dla osób, które po długim okresie przechowywania.
- Odblaskowe akcenty zapewniają utrzymanie podwyższonej widoczności w ciemności dla innych użytkowników drogi.
- Możliwość zamocowania fotelika dziecięcego, oświetlenia LED i wiele innych akcesoriów dzięki odpowiedniej konstrukcji sakwy.
- Nadaje się do użytku z rowerami elektrycznymi.

Wymiary: 36 cm x 17 cm x 42 cm
Waga: 1,7 kg
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Pojemność: 50 L
Materiał: plandeka i poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Universal Bridge System

BASIL UNIVERSAL BRIDGE SYSTEM
Basil opracował i opatentował nowy System Universal Bridge, dzięki któremu Jesteś w stanie szybko i łatwo usunąć podwójną torbę z bagażnika. System Universal Bridge jest łatwy do zainstalowania na Twoim bagażniku za pomocą ośmiu otworów. Ten nowy system jest kopmatybilny ze wszystkimi bagażnikami, wliczając w to: e-rowery, Racktime i I-Rack/Carrymore. I z dodatkowym uchwytem Additional Handle (do kupienia osobno BAS-50467) można zabrać ze sobą podwójną torbę, kiedykolwiek masz na to ochotę. Na przykład do supermarketu.

BASIL MAGNOLIA
Kolekcja Magnolia jest pełna radości. Pięknie udekorowana kwiatami, te torby sprawią że uśmiech pojawi się na każdej twarzy. A kiedy przyjrzysz się bliżej, zauważysz, że poświęciliśmy dużo uwagi szczegółom. Więc zadaj sobie pytanie: czy to on czy Magnolia sprawia, że rozkwitasz? Kolekcja zawiera torby, sakwy, pokrowce na siodła oraz dzwonki rowerowe.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B