CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
768686346477
Symbol
BBN-7122409
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Pompka podłogowa BLACKBURN CORE 3 160psi srebrna

Mając prawie 28 cali wysokości, Core 3 nadal góruje nad większością pompek podłogowych. Przewód o długości 48 cali jest wystarczająco długi, aby zapewnić ciśnienie powietrza w dowolnym miejscu. Podobnie jak wersja Pro, Core 3 jest wyposażona w głowicę AirTap, która pasuje do zaworów Schrader / Presta / Dunlop i ma wbudowany przycisk Air Bleed do upustu ciśnienia. Zintegrowaliśmy również czytelny, 3-calowy manometr z masywną stalową podstawą Core 3, aby zwiększyć stabilność pompki.

AirTap ™ - nasza odwracalna końcówka pompki AirTap współpracuje z zaworami Schrader, Presta lub Dunlop i jest wyposażona w zintegrowany przycisk odpowietrzający Air Bleed bezpośrednio przy zaworze, zapewniający doskonałe ciśnienie za każdym razem.

- stalowy cylinder i podstawa, rączka z kompozytu
- końcówka pompki AirTap™: dedykowane przelotki dla każdego typu zaworu zapewniają pewną siłę zacisku i hermetyczne uszczelnienie
- 3" manometr wbudowany w podstawę dla lepszej stabilności, łatwy do odczytania
- długi 48" (122 cm) przewód do pompki
- max. ciśnienie: 160 PSI / 11 BAR
- Wysokość: 27,75" (70 cm)


BLACKBURN

W 1975 Jim Blackburn spojrzał na pojawiającą się kulturę rowerową i wiedział, że może coś zmienić. Oznaczało to myślenie z perspektywy użytkownika, poszanowanie dla materiałów i ich funkcjonalności, przynosząc niespotykane dotąd innowacje. Z biegiem lat przyjęliśmy te zasady, aby tworzyć narzędzia, które pozwalają ludziom iść dalej, robić więcej i być przygotowanym na wszystko.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B