CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
768686058356
Symbol
BBN-7085522
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Pompka podłogowa BLACKBURN CHAMBER TUBELESS 160psi grafitowa

Dużo powietrza. Z łatwością!

Jeśli posiadasz opony bezdętkowe, będziesz się zastanawiać, jak żyłeś bez tej pompki. Po prostu zwiększ ciśnienie w komorze i za pomocą prostego ruchu dźwigni, uwolnij całe powietrze do opony, aby ją osadzić, uszczelnić i napompować. Gdy opona jest już na miejscu, przesuń dźwignię z powrotem, aby ominąć komorę i możesz ją dokładnie napompować za pomocą gigantycznego manometru.

Osadzanie opon bezdętkowych - szybkie, niezawodne pompowanie. Teraz każdy może założyć opony bezdętkowe bez konieczności posiadania garażu pełnego kompresorów i węży.

Dźwignia ładowania - ładujesz lub pompujesz. Dźwignia dwupozycyjna umożliwia ładowanie komory w pozycji pierwszej. W pozycji drugiej powietrze jest wtłaczane do opony.

Bezpośrednie pompowanie - koniec z gorącym powietrzem. Po osadzeniu opony dźwignia omija pomocniczą komorę powietrzną, a technologia bezpośredniego podłączenia do zaworu umożliwia natychmiastowe pompowanie opony bez konieczności ponownego przechodzenia przez komorę.

- przewód o długości 4 stóp
- 2,75" manometr montowany na górze, łatwy do odczytania
- przycisk Air Bleed do upustu powietrza w celu wyregulowania ciśnienia
- końcówka pompki Anyvalve
- max. ciśnienie: 160 PSI, 11,3 BAR
- podstawa stalowa / cylinder aluminiowy


BLACKBURN

W 1975 Jim Blackburn spojrzał na pojawiającą się kulturę rowerową i wiedział, że może coś zmienić. Oznaczało to myślenie z perspektywy użytkownika, poszanowanie dla materiałów i ich funkcjonalności, przynosząc niespotykane dotąd innowacje. Z biegiem lat przyjęliśmy te zasady, aby tworzyć narzędzia, które pozwalają ludziom iść dalej, robić więcej i być przygotowanym na wszystko.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B