CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
5013863034070
Symbol
WLD-03407
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Innowacyjny i przyjazny dla środowiska smar do łańcucha poprawia wydajność układu napędowego. Zoptymalizowany pod kątem suchych warunków pogodowych, trwały smar wnika w ogniwa łańcucha, zmniejszając tarcie i przedłużając żywotność łańcucha. Składniki w 100% zrównoważone i w 100% nadające się do recyklingu.

Pojemność: 100ml
UWAGA! OLEJKI W OPAKOWANIACH ZBIORCZYCH. MINIMALNE ZAMÓWIENIE 10 SZTUK!


WELDTITE
Ponad 80 lat produkcji najbardziej wszechstronnej i innowacyjnej na świecie gamy produktów do konserwacji i pielęgnacji rowerów. Od smarów po odtłuszczacze, od uszczelniaczy do opon bezdętkowych po łatki do naprawy przebić, od stabilizatorów po narzędzia i od CO2 po E-Bike; gama Weldtite gwarantuje idealne rozwiązania dla wszystkich Twoich wymagań rowerowych. Weldtite produkuje rocznie ponad 15 milionów produktów do konserwacji rowerów w fabryce nad brzegiem rzeki Humber w North Lincolnshire w Wielkiej Brytanii. Jakość jest rdzeniem firmy a wieloletnia wizja to "Odgrywanie kluczowej roli we wspieraniu zawodników od pierwszego wciśnięcia pedału do World Tour".
Niezależnie od tego, czy jedziesz z rodziną, dojeżdżasz do szkoły lub pracy, jeździsz na elitarnym poziomie, istnieje produkt Weldtite, który zoptymalizuje Twoje wrażenia i wydajność.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B