CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
5013863030478
Symbol
WLD-3047X
Producent
ZAŁĄCZNIKI
OPIS
Wzbogacony Teflonem™ olejek na każdą pogodę - idealny do długotrwałego stosowania, gdy ziemia jest mokra lub pada deszcz. Formuła „zwiększająca wydajność” smaruje ogniwa łańcucha, aby zmniejszyć tarcie i zużycie, zapewniając optymalną wydajność. Nadaje się do jazdy szosowej, terenowej i MTB.

Testy zużycia "4 Ball" potwierdzają, że smar ALL WEATHER LUBE jest o 35% trwalszy niż smary konkurencyjnych marek.

- Łatwy wybór na każdą pogodę
- Eliminuje hałas łańcucha
- Najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku

Pojemność: 100ml
UWAGA! OLEJKI W OPAKOWANIACH ZBIORCZYCH. MINIMALNE ZAMÓWIENIE 10 SZTUK!

https://www.youtube.com/watch?v=aCS0j7FhSm8


WELDTITE
Ponad 80 lat produkcji najbardziej wszechstronnej i innowacyjnej na świecie gamy produktów do konserwacji i pielęgnacji rowerów. Od smarów po odtłuszczacze, od uszczelniaczy do opon bezdętkowych po łatki do naprawy przebić, od stabilizatorów po narzędzia i od CO2 po E-Bike; gama Weldtite gwarantuje idealne rozwiązania dla wszystkich Twoich wymagań rowerowych. Weldtite produkuje rocznie ponad 15 milionów produktów do konserwacji rowerów w fabryce nad brzegiem rzeki Humber w North Lincolnshire w Wielkiej Brytanii. Jakość jest rdzeniem firmy a wieloletnia wizja to "Odgrywanie kluczowej roli we wspieraniu zawodników od pierwszego wciśnięcia pedału do World Tour".
Niezależnie od tego, czy jedziesz z rodziną, dojeżdżasz do szkoły lub pracy, jeździsz na elitarnym poziomie, istnieje produkt Weldtite, który zoptymalizuje Twoje wrażenia i wydajność.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B