CENY
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
768686471988
Symbol
BEL-7139329
Producent
ZAŁĄCZNIKI
WARIANTY
NAZWA CENA DETALICZNA ILOŚĆ
Kask mtb BELL 4FORTY AIR INTEGRATED MIPS matte gray red (NEW)
L (58-62 cm)
Symbol: BEL-7139330
netto
569,02 PLN
 
brutto
699,89 PLN
M (55-59 cm)
Symbol: BEL-7139329
netto
569,02 PLN
 
brutto
699,89 PLN
S (52-56 cm)
Symbol: BEL-7139328
netto
569,02 PLN
 
brutto
699,89 PLN
OPIS
Kask mtb BELL 4FORTY AIR INTEGRATED MIPS

4Forty Air MIPS jest wyposażony w funkcje na poziomie profesjonalnym, dotychczas projektowanych z myślą o zawodowcach. Dzięki nowej, eleganckiej konstrukcji skorupy i 3-pozycyjnemu daszkowi korzyści są nie tylko wyraźnie widoczne, ale także istotne pod względem funkcjonalnym, jeśli chodzi o lepszą wentylację powietrza, skuteczne odprowadzanie potu i lepszą kompatybilność z goglami. Nasz system Float Fit™, wbudowany Sweat Guide™ i antybakteryjna wyściółka Ionic+ zapewniają całodzienny komfort, a zintegrowany system MIPS i rozszerzona twarda powłoka pomagają zachować zaangażowanie w każdych warunkach. Ulepszenia, takie jak porty na okulary, klamra magnetyczna Fidlock® i wysokiej jakości paski, sprawiają, że 4Forty Air MIPS stanie się Twoim ulubionym kaskiem do codziennej jazdy po szlakach.

SPECYFIKACJA:

ILOŚĆ OTWORÓW WENTYLACYJNYCH: 14 otworów wentylacyjnych

ZGODNOŚĆ Z NORMĄ: CPSC Bicycle, CE EN1078

MIPS: Zintegrowany MIPS (wielokierunkowy system ochrony przed uderzeniami) - MIPS został zaprojektowany w celu zmniejszenia sił rotacyjnych, które mogą wystąpić podczas niektórych upadków. Dzięki zintegrowaniu płaszczyzny poślizgu MIPS z systemem regulacji, jesteśmy w stanie zmniejszyć złożoność i wagę, tworząc kompaktowy, lepiej wentylowany kask, który jest bardziej dopasowany do głowy.

KONSTRUKCJA: Połączenie poliwęglanowej skorupy w procesie In-Mold - Proces, którego pionierem jest Bell, łączy zewnętrzną skorupę kasku z konstrukcją z pianki EPS, tworząc mocniejszy kask.

DASZEK: Regulowany daszek w 3 pozycjach: pasuje zarówno do gogli, jak i okularów

SYSTEM DOPASOWANIA: Float Fit - Minimalistyczny, lekki system dopasowania z łatwym do obrócenia gumowanym pokrętłem do regulacji (zintegrowany z MIPS)

KLAMRA: Fidlock Magnetic Buckle - Magnetyczna klamra ułatwiająca zapięcie kasku pod brodą

PASKI MOCUJĄCE: Szybko regulowane klamry, które pomagają utrzymać paski płasko i odpowiednio ułożone. Niska waga pasków.

WNĘTRZE: Sweat Guide - Konstrukcja wkładek odprowadza wilgoć z miejsca wkładki brwiowej i zdala od okularów.

WKŁADKI: Ionic+ Comfort Padding - Antybakteryjne wkładki

UCHWYTY: Google Gripper - Uchywt na gogle zapobiegający zsuwaniu się gogli podczas jazdy

PORTY: Eyewear Ports - Porty dokujące na okulary

WAGA: 360 gram (dla rozmiaru M)

ROZMIARY:
Roz. S (52-56 cm)
Roz. M (55-59 cm)
Roz. L (58-62 cm)
Roz. XL (61-65 cm)
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B