Zestaw do czyszczenia WELDTITE Dirtwash Starter Pack (Odtłuszczacz + Środki czyszczące + Olej All-weather + Gąbka)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
159,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
5013863030669
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
WLD-03066
Marka
WELDTITE
OPIS
 
Idealny prezent dla każdego rowerzysty, zawierający miniaturowe produkty do czyszczenia, smarowania i ochrony, idealne do zabrania na zawody lub na wakacje na rowerze, aby dać Twojemu rowerowi dodatkowy impuls.

Zestaw zawiera:
- Spray do czyszczenia rowerów - Bike Cleaner (200 ml)
- Odtłuszczacz - Citrus Degreaser Spray (100ml)
- Spray Protect & Shine (100ml)
- Olej - TF2 All Weather z powłoką ochronną Teflon™ (50 ml)
- Gąbka


WELDTITE DIRTWASH
Jazda na rowerze jest o wiele przyjemnniejsza kiedy jeździmy na czystym a nie na brudnym rowerze. Na szczęście, seria Dirtwash jest pełna produktów, które sprawią że Twój rower będzie lśniący.

WELDTITE TF2
Weldtite produkuje szeroką gamę specjalistycznych środków smarująch. Każdy produkt jest specjalnie opracowany, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę i wydajność dla Twojego roweru.

Weldtite to marka z ponad 80-letnim doświadczeniem, która posiada najbardziej kompleksową i innowacyjną na świecie gamę produktów do konserwacji rowerów. Oferta obejmuje materiały do naprawy opon, specjalistyczne smary i środki czyszczące, akcesoria do zaworów i szeroki wachlarz narzędzi warsztatowych.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu