Zapięcie do e-bike ONGUARD Pitbull STD 8000E U-LOCK - 14mm 115mm 230mm - 5 x Klucze z kodem (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
209,99 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
ONG-8000E
Marka
ONGUARD
OPIS
 
PitBull Mini | 8000E

Solidne zapięcie z zaletami mechanizmu blokującego X4P. Idealne dla osób szybko dojeżdżających do pracy lub kurierów rowerowych zwracających uwagę na zbędny balast.

Wymiary: 115mm x 230mm x 14mm
Poziom ochrony: 80/100
Mechanizm blokujący: X4P - Quattro Bolt - 4 zapadkowy
Klucze: 5 kluczy z kodem

5 wycinanych laserowo kluczy (w tym 1 z mikro oświetleniem i 4 dodatkowe klucze). Mikro oświetlenie emituje jasną białą wiązkę światła, pozwalającą na łatwiejsze otworzenie zapięcia po zmroku.

Wydałeś dużo pieniędzy na swój rower elektryczny, ale co z jego ochroną?
OnGuard robi najwredniejsze, najtrudniejsze do złamania zapięcia eBIKE w branży. Wyposażone w funkcje wewnętrzne i zewnętrzne, zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, wartości i obsługi. Wewnątrz zamki OnGuard zyskują najwyższe oceny bezpieczeństwa dzięki podwójnym i poczwórnym mechanizmom blokującym, odpornym na uderzenia cylindrom oraz hartowanym stalowym szeklom i łańcuchom. Z zewnątrz nasze zamki są w pełni pokryte, aby chronić Twój rower elektryczny przed zarysowaniami i chronić wewnętrzne elementy przed żywiołami, a jasna kolorystka stanowi wyraźne ostrzeżenie dla złodziei: nawet nie próbuj! Do tego dochodzą dodatki: przypomnienie o zamknięciu, pokrowiec, pięć kluczy wycinanych laserowo, rejestracja kodu klucza, kompleksowe programy antykradzieżowe, ograniczone gwarancje na cały okres użytkowania oraz najlepszy zespół sprzedaży i obsługi klienta w branży.


ONGUARD
Zapięcia ONGUARD są zaprojektowane i zbudowane tak, aby sprostać najtrudniejszym rzeczywistym warunkom jakie złodziej może zaoferować. Nasze zapięcia opierają się zerwaniu, podważaniu, cięciu w wielu innym technikom, dzięki opatentowanej technologii i specyfikacji najwyższej jakości materiałów dostępnych w branży.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu