Torba podsiodłowa LEZYNE XL-CADDY wodoodporna czarna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
429,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
4712805990641
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
LZN-1-SB-CADDY-V2XL04
Marka
LEZYNE
OPIS
 
Bardzo duża torba podsiodłowa w stylu przygodowym. Bezpiecznie mocuje się do sztycy podsiodłowej i prętów siodła za pomocą strategicznie rozmieszczonych pasków, aby zapewnić stabilność torby. Wysokiej jakości, trwałe materiały. Rolowane zamknięcie ułatwia ładowanie i mocno trzyma przewożone przedmioty. Zewnętrzne elastyczne sznurki do przewożenia dodatkowego sprzętu. Elementy odblaskowe i mocowania świateł zwiększają bezpieczeństwo. Konstrukcja wysoce wodoodporna.

Wymiary: 420 x 170 x 140mm
Waga: 434g
Pojemność: 7.5L


O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu