Torba na telefon BLACKBURN LOCAL PLUS TOP TUBE BAG wodoodporna czarna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
129,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
768686732577
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BBN-7099754
Marka
BLACKBURN
OPIS
 
Torba na telefon BLACKBURN LOCAL PLUS TOP TUBE BAG wodoodporna czarna

Torba posiada poręczną kieszeń na telefon.

CECHY:
Teraz możesz nosić swój telefon razem z portfelem, narzędziami, i wszystkim innym, czego potrzebujesz, i mieć go tam, gdzie jest potrzebny. Ta torba znajduje się na górnej rurze, a jej przyjazna dla ekranu dotykowego konstrukcja pozwala na użycie iPhone'a 6 lub innego telefonu o mniejszych wymiarach.

WAGA: 125 gram

KONSTRUKCJA: Zaprojektowana do użytku na górnej rurze. Można ją zamontować w dwojaki sposób, albo w stronę kierownicy albo siedzenia.

KOMPATYBILNOŚĆ: Nadaje się do telefonów o mniejszych wymiarach jak np. Iphone 6.

ZAWARTOŚĆ: Wybór 2 różnych taśm o różnych rozmiarach, aby móc przymocować tę torbę do różnych ram.

"BAG FIT"
Uważnie zastanawiamy się, co jest wkładane do każdej z naszych toreb i dostosowujemy przedziały, kieszenie i inne elementy, aby mieć pewność, że jest to idealne miejsce na wszystko.

"REFLECTIVE PRINT"
Odblaskowy nadruk dla lepszej widoczności i bezpieczeństwa w nocy.


BLACKBURN

W 1975 Jim Blackburn spojrzał na pojawiającą się kulturę rowerową i wiedział, że może coś zmienić. Oznaczało to myślenie z perspektywy użytkownika, poszanowanie dla materiałów i ich funkcjonalności, przynosząc niespotykane dotąd innowacje. Z biegiem lat przyjęliśmy te zasady, aby tworzyć narzędzia, które pozwalają ludziom iść dalej, robić więcej i być przygotowanym na wszystko.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu