Torba na ramę BLACKBURN OUTPOST FRAME BAG SMALL 3,5L wodoodporna roz.S czarna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
289,90 PLN /PARA
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
PARA
Kod kreskowy
768686056901
Minimum logistyczne
1 PARA
Symbol
BBN-7099761
Marka
BLACKBURN
OPIS
 
Torba na ramę BLACKBURN OUTPOST FRAME BAG SMALL 3,5L wodoodporna roz.S czarna

Idealna, rozszerzalna torba, która pasuje do mniejszych ram, w sam raz na tygodniową przygodę lub całodniową przejażdżkę dla przyjemności.

Rozszerzana dolna komora pomieści więcej sprzętu. Dokładnie analizujemy, co wkładacie do każdej z naszych toreb i dostosowujemy przegródki, kieszenie i inne funkcje, aby mieć pewność, że na wszystko jest idealne miejsce. Czasami potrzebujesz więcej miejsca, a innym razem mniej. Ta torba potrafi się dopasować do Twoich potrzeb. Powlekane zamki ripstop z nylonu i poliuretanu zapewniają dodatkową ochronę i wodoodporność. Zawiera regulowany system mocowania pasujący do większości rowerów.

Wymiary: 342,9 x 139,7 - 228,6 mm (po rozszerzeniu)
Pojemność: 2L - 3,5L (po rozszerzeniu)


TECHNOLOGIE:

EXPANDABLE
Czasami potrzebujesz więcej miejsca, a innym razem mniej. Ta torba potrafi się dopasować do Twoich potrzeb.

HOSE PORT
Torby na ramę Outpost Elite są wyposażone w port na wężyk, który umożliwia przechowywanie bukłaka/zbiornika na wodę i / lub baterii zapasowej, aby przechowywać ciężkie przedmioty nisko dla lepszego środka ciężkości.

OUTPOST WATER RESISTANT
Suwaki powlekane z nylonu i poliuretanu 70D Ripstop zapewniają dodatkową ochronę przed opadami.

ORGANIZATION
Dokładnie zastanawiamy się, co wkładacie do każdej z naszych toreb i dostosowujemy przegródki, kieszenie i inne funkcje, aby mieć pewność, że na wszystko jest idealne miejsce.


BLACKBURN

W 1975 Jim Blackburn spojrzał na pojawiającą się kulturę rowerową i wiedział, że może coś zmienić. Oznaczało to myślenie z perspektywy użytkownika, poszanowanie dla materiałów i ich funkcjonalności, przynosząc niespotykane dotąd innowacje. Z biegiem lat przyjęliśmy te zasady, aby tworzyć narzędzia, które pozwalają ludziom iść dalej, robić więcej i być przygotowanym na wszystko.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu