Torba na ramę BLACKBURN OUTPOST FRAME BAG MEDIUM 5,8L wodoodporna roz.M czarna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
309,90 PLN /PARA
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
PARA
Kod kreskowy
768686678127
Minimum logistyczne
1 PARA
Symbol
BBN-7099762
Marka
BLACKBURN
OPIS
 
Torba na ramę BLACKBURN OUTPOST FRAME BAG MEDIUM 5,8L wodoodporna roz.M czarna

Idealna, rozszerzalna torba, która pasuje do średnich ram, w sam raz na tygodniową przygodę lub całodniową przejażdżkę dla przyjemności.

Rozszerzana dolna komora pomieści więcej sprzętu. Dokładnie analizujemy, co wkładacie do każdej z naszych toreb i dostosowujemy przegródki, kieszenie i inne funkcje, aby mieć pewność, że na wszystko jest idealne miejsce. Czasami potrzebujesz więcej miejsca, a innym razem mniej. Ta torba potrafi się dopasować do Twoich potrzeb. Powlekane zamki ripstop z nylonu i poliuretanu zapewniają dodatkową ochronę i wodoodporność. Zawiera regulowany system mocowania pasujący do większości rowerów.

Wymiary: 457,2 x 177,8 - 279,4 mm (po rozszerzeniu)
Pojemność: 4,3L - 5,8L (po rozszerzeniu)


TECHNOLOGIE:

EXPANDABLE
Czasami potrzebujesz więcej miejsca, a innym razem mniej. Ta torba potrafi się dopasować do Twoich potrzeb.

HOSE PORT
Torby na ramę Outpost Elite są wyposażone w port na wężyk, który umożliwia przechowywanie bukłaka/zbiornika na wodę i / lub baterii zapasowej, aby przechowywać ciężkie przedmioty nisko dla lepszego środka ciężkości.

OUTPOST WATER RESISTANT
Suwaki powlekane z nylonu i poliuretanu 70D Ripstop zapewniają dodatkową ochronę przed opadami.

ORGANIZATION
Dokładnie zastanawiamy się, co wkładacie do każdej z naszych toreb i dostosowujemy przegródki, kieszenie i inne funkcje, aby mieć pewność, że na wszystko jest idealne miejsce.


BLACKBURN

W 1975 Jim Blackburn spojrzał na pojawiającą się kulturę rowerową i wiedział, że może coś zmienić. Oznaczało to myślenie z perspektywy użytkownika, poszanowanie dla materiałów i ich funkcjonalności, przynosząc niespotykane dotąd innowacje. Z biegiem lat przyjęliśmy te zasady, aby tworzyć narzędzia, które pozwalają ludziom iść dalej, robić więcej i być przygotowanym na wszystko.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu