Torba na ramę BLACKBURN OUTPOST CORNER BAG wodoodporna czarna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
139,99 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
768686067655
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BBN-7099760
Marka
BLACKBURN
OPIS
 
Torba na ramę BLACKBURN OUTPOST CORNER BAG wodoodporna czarna

Poręczna, sztywna torba na ramę, która zmieści się w trójkącie ramy, w sam raz do przechowywania naboi CO2, dętki i narzędzi. I tak nie korzystałeś z tej przestrzeni, prawda? Wybierz ją zamiast plecaka lub torebki podsiodłowej. Wykorzystaj wolną przestrzeń. Wykonana z wodoodpornego materiału.

Wymiary: 233 x 108 x 127 x 51 mm
Pojemność: 0,7L


TECHNOLOGIE:

DAISY CHAIN LOOPS
Za mało miejsca w torbie? Nie ma problemu, po prostu przymocuj swój sprzęt do jednej z naszych wygodnych pętli łańcuchowych wykonanych z mocnej taśmy.

ORGANIZATION
Dokładnie zastanawiamy się, co wkładacie do każdej z naszych toreb i dostosowujemy przegródki, kieszenie i inne funkcje, aby mieć pewność, że na wszystko jest idealne miejsce.

REFLECTIVE PRINT
Odblaskowe nadruki dla lepszej widoczności i bezpieczeństwa nocą.


BLACKBURN

W 1975 Jim Blackburn spojrzał na pojawiającą się kulturę rowerową i wiedział, że może coś zmienić. Oznaczało to myślenie z perspektywy użytkownika, poszanowanie dla materiałów i ich funkcjonalności, przynosząc niespotykane dotąd innowacje. Z biegiem lat przyjęliśmy te zasady, aby tworzyć narzędzia, które pozwalają ludziom iść dalej, robić więcej i być przygotowanym na wszystko.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu