Torba na kierownicę BASIL MAGNOLIA CITY BAG 7L, wodoodporny poliester, poppy red + Płytka mocująca do kosza BASIL BASEASY + KLICKFIX ADAPTER PLATE system do mocowania na sztycę kierownicy i kierownicę odpinany (bez wspornika) (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
309,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019176791
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BAS-17679
Marka
BASIL
OPIS
 
Torba na kierownicę BASIL MAGNOLIA CITY BAG 7L, wodoodporny poliester, poppy red + Płytka mocująca do kosza BASIL BASEASY + KLICKFIX ADAPTER PLATE system do mocowania na sztycę kierownicy i kierownicę odpinany (bez wspornika) (NEW)

Torba Basil Magnolia City to niezbędny dodatek do każdej ramy rowerowej. Łatwy montaż na kierownicy, zapewnia mnóstwo dodatkowej przestrzeni do przechowywania codziennych rzeczy. Torba ta jest wykonana z wytrzymałego poliestru, który dobrze trzyma się w każdych warunkach pogodowych, z solidną wkładką wewnętrzną i wodoodpornymi właściwościami. Torba ma pojemność 7 litrów i jest niezwykle wygodna do przechowywania różnych części rowerowych i innych przedmiotów, umożliwiając łatwy dostęp, kiedy ich najbardziej potrzebujesz. Jeśli często podróżujesz rowerem, ta torba to idealne rozwiązanie. Kompaktowa, ale stylowa. Torba zamyka się bezpiecznym zapięciem na zamek błyskawiczny, a wewnętrzna przegroda zapewnia dodatkowe zabezpieczenie cennych rzeczy. Ponadto ta torba ma rączkę do noszenia i odpinany pasek na ramię, dzięki czemu możesz nosić ją ze sobą, podczas gdy kontynuujesz podróż pieszo. Odblaskowe wykończenia sprawiają, że jest to bezpieczniejszy wybór, dzięki czemu będziesz widoczna w nocy lub w ograniczonym świetle. Torba jest wyposażona we wstępnie zamontowaną płytkę adaptera BasEasy/Klickfix (BAS-70184). Dzięki temu kosz nadaje się do wsporników BasEasy i Klickfix. Wybrany wspornik należy kupić oddzielnie. Jest łatwa w montażu i demontażu.

Wsporniki do systemów odpinanych:
- 70177 - Wspornik mocujący do kierownicy BASIL HANDLEBAR HOLDER FOR KLICKFIX PLATES śr.25-31,8mm system mocowania kosza odpinany
- 70182 - Wspornik mocujący do sztycy kierownicy BASIL BASEASY SYSTEM EC moc.22-25,4mm, system mocowania kosza odpinany
- 70179 - Wspornik mocujący do sztycy kierownicy BASIL BASEASY moc.22-26mm, regulowana długość wspornika, system mocowania kosza odpinany

Funkcje:

- Torba Basil Magnolia City jest łatwa w montażu i demontażu.
- Torba nadaje się zarówno do rowerów elektrycznych, jak i zwykłych.
- Odblaskowe wykończenia zapewniają dodatkową widoczność w nocy.
- Pojemność wynosi 7 litrów.


Wymiary: 34 cm x 14 cm x 23 cm
Waga: 0,87 kg
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 7 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Przód
Mocowanie: na kierownicę
Montaż: W zestawie Płytka mocująca do kosza BASIL BASEASY + KLICKFIX (BAS-70184) + (osobno do kupienia) wspornik (BAS-70177 lub BAS-70182 lub BAS-70179)


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu