Torba na bagażnik BLACKBURN LOCAL TRUNK czarno-grafitowa (DWZ)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
289,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
768686587399
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BBN-7099758
Marka
BLACKBURN
OPIS
 
Torba na bagażnik BLACKBURN LOCAL TRUNK czarno-grafitowa

Idealna do załatwiania spraw po mieście. Rozszerzalne boczne części sakwy, aby pomieścić wszystko, co możesz podnieść. Poznaj swojego nowego najlepszego przyjaciela; Torba Local Trunk. Ten wszechstronny wół roboczy z linii Local może przekształcić się w niemal wszystko, co przyjdzie Ci do głowy, od sześciopaku, poprzez stos komiksów, aż do świeżych owoców z targu. Odpychający wodę materiał pozwoli zachować ładunek suchy podczas drobnych opadów. Pasuje do większości bagażników. Możliwość zamocowania tylnego oświetlenia zwiększając Twoją widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy. Oblaskowe elementy również Ci w tym pomogą.

Pojemność: 15L
Waga: 520 gram


TECHONOLOGIE:

FITS MOST REAR RACKS
Prosty sposób montażu sprawia, że zamocowanie do bagażnika torby Local jest szybkie i proste. Pasuje do większości bagażników.

LIGHT MOUNT
Torba ta posiada zintegrowane mocowanie do światełka tylnego, aby wspomóc Twoją widoczność.

DROP DOWN SIDE POCKETS
Kiedy potrzebujesz więcej miejsca wystarczy odpiąć i opuścić boczne kieszenie, aby zwiększyć pojemność sakwy.

WATER-RESISTANT DESIGN
Torba ma wodoodporną konstrukcję.

REFLECTIVE PRINT
Odblaskowe nadruki dla lepszej widoczności i bezpieczeństwa nocą.


BLACKBURN

W 1975 Jim Blackburn spojrzał na pojawiającą się kulturę rowerową i wiedział, że może coś zmienić. Oznaczało to myślenie z perspektywy użytkownika, poszanowanie dla materiałów i ich funkcjonalności, przynosząc niespotykane dotąd innowacje. Z biegiem lat przyjęliśmy te zasady, aby tworzyć narzędzia, które pozwalają ludziom iść dalej, robić więcej i być przygotowanym na wszystko.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu