Sakwa miejska pojedyncza BASIL TOUR SINGLE 17L, mocowanie na haki, wodoodporny poliester, czarno-srebrna, prawa (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
219,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019173073
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BAS-17307
Marka
BASIL
OPIS
 
Sakwa miejska pojedyncza BASIL TOUR SINGLE 17L, mocowanie na haki Hook-On System, wodoodporny poliester, czarno-srebrna, prawa

Basil Tour Single to sportowa sakwa rowerowa (prawa), którą można przymocować do ramy roweru za pomocą plastikowych haczyków po prawej stronie bagażnika. Ta pojedyncza sakwa rowerowa jest idealnym wyborem dla tych, którzy wymagają niezawodnej torby również po zdjęciu z roweru, imponująca pojemność 17 litrów oznacza, że ??nie musisz iść na kompromis w sprawie przedmiotów które potrzebujesz przewieźć. Możesz jej używać do przechowywania dodatkowego sprzętu rowerowego, lunchu i przekąsek lub zestawu na siłownię. Wodoodporny poliester oznacza, że ??idealnie nadaje się do jazdy na rowerze w nieprzewidywalnej pogodzie, zapewniając bezpieczeństwo i ochronę przed niespodziewanymi ulewami. Co więcej, torba ma zaokrągloną podstawę, która zapewnia że nie będziesz uderzać pedałami o sakwę podczas pedałowania. Oprócz obszernego głównego schowka znajduje się też dodatkowa kieszeń boczna do przechowywania drobiazgów. Solidna konstrukcja zapewnia, że ??torba zachowuje swój kształt na dłużej, a plastikowa rączka pozwala szybko wypiąć ją z bagażnika, jeśli musisz udać się do sklepu, oszczędzając ci kłopotów z koniecznością zakupu dodatkowych toreb na zakupy. Odblaskowe detale po obu stronach torby zapewniają widoczność w ciemności, zapewniając spokój podczas nocnych przejażdżek.

Funkcje:

- Ta sportowa sakwa rowerowa ma pojemność 17 litrów.
- Dogodnie umieszczony plastikowy uchwyt pozwala szybko wypiąć sakwę z bagażnika.
- Łatwy montaż za pomocą haczyków.
- Odblaskowe detale dla bezpieczeństwa na drodze.


Wymiary: 33 cm x 14 cm x 33 cm
Waga: 1 kg
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 17 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu