Sakwa miejska pojedyncza BASIL PORTLAND BUSINESS BAG 19L, mocowanie na haki Hook-On System, bawełniane płótno, kremowa (DWZ)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
419,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019176159
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BAS-17615
Marka
BASIL
OPIS
 
Sakwa miejska pojedyncza BASIL PORTLAND BUSINESS BAG 19L, mocowanie na haki Hook-On System, bawełniane płótno, kremowa

Portland Business Bag to stylowy wybór sakwy rowerowej dla kobiety z aktywnym stylem życia. W tej sakwie znajduje się wiele schowków, w tym 15-calowa przegroda na laptopa. Zamykana przednia kieszeń zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo dla tych wartościowych przedmiotów. Wykonana z najwyższej jakości materiału torba ma pojemność 19 litrów, dzięki czemu ma wystarczająco dużo miejsca na wszystkie niezbędne rzeczy. Odpinany pasek na ramię pozwala na noszenie tej torby jako codziennego akcesorium po zakończeniu jazdy na rowerze, co sprawia, że ??to doskonały stosunek jakości do ceny. Pokrowiec przeciwdeszczowy zapewni ochronę przy umiarkowanych opadach, utrzymując zawartość suchą. System mocowania umożliwia montaż tej sakwy do różnych typów bagażników, w tym rowerów elektrycznych. Odblaskowe elemnty zwiększają widoczność w ciemności.

Funkcje:

- Odblaskowe detale zapewniają lepszą widoczność w ciemności.
- Haki i zaczepy zapewniają łatwe mocowanie do różnych bagażników, w tym do rowerów elektrycznych.
- Dołączony pokrowiec przeciwdeszczowy utrzymuje zawartość suchą podczas opadów deszczu.


Wymiary: 40 cm x 17 cm x 33 cm
Waga: 1,59 kg
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 19 L
Materiał: bawełniane płótno
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu