Sakwa miejska pojedyncza BASIL BLOSSOM BOTANICA SHOPPER 19L, mocowanie na haki Hook-On System, wodoodporny poliester, niebieska
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
185,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019175299
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BAS-17529
Marka
BASIL
OPIS
 
Sakwa miejska pojedyncza BASIL BLOSSOM BOTANICA SHOPPER 19L, mocowanie na haki Hook-On System, wodoodporny poliester, niebieska

Blossom Shopper to idealna sakwa do codziennego użytku. Ciekawy kwiecisty wzór z pewnością przykuje uwagę przechodniów oraz rowerzystów. Dzięki pojemności 19 litrów możesz zabrać ze sobą wiele przedmiotów. Sakwa ma wystarczająca ilość miejsca na przechowywanie butelki napoju lub parasola. Sakwa jest wykonana z wodoodpornego poliestru i dlatego może wytrzymać mały deszcz.

Dzięki systemowi Hook-On po prostu wpinasz sakwę na bagażniku i wypinasz ponownie z taką samą łatwością. Sakwa jest zaprojektowana tak, aby można ją było zamknąć za pomocą zamka błyskawicznego. Jest to szczególnie wygodne i zapewnia, że nikt nie może zobaczyć, co przewozisz. Sakwa posiada wygodne uchwyty do przenoszenia. Krótko mówiąc, wszystko to sprawia, że torba jest idealna na rower, w pracy i w podróży!

Funkcje:

- Duża pojemność 19 litrów.
- Łatwa do przymocowania do bagażnika. Pasuje również na rower elektryczny!
- Lepsza widoczność - odblaskowe elementy zapewniają większe bezpieczeństwo podczas jazdy w nocy.
- Może być również używana jako torebka.


Wymiary: b.d.
Waga: b.d.
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 19 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu