Sakwa miejska podwójna BASIL TOUR ELEGANCE DOUBLE BAG 26L, mocowanie na paski, wodoodporny poliester, szara
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
229,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019176265
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BAS-17626
Marka
BASIL
OPIS
 
Sakwa miejska podwójna BASIL TOUR ELEGANCE DOUBLE BAG 26L, mocowanie na paski, wodoodporny poliester, szara

Basil Tour Elegance Double Bag to podwójna sakwa z eleganckim kwiecistym nadrukiem. Niezależnie od tego, czy chodzi o przejażdżkę rowerem z przyjaciółmi, czy o wycieczkę do supermarketu, masz dużo miejsca na długą listę niezbędnych rzeczy. Sakwa jest zamykana na klamry, co oznacza, że ??zawartość jest dobrze chroniona podczas podróży. Konstrukcja tej sakwy zapewnia, że ??możesz zamontować do bagażnika fotelik dziecięcy, dodatkowe oświetlenie LED lub inne akcesoria. Boczne kieszenie zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania butelek z napojami i parasoli o łącznej pojemności 26 litrów. Zaokrąglone boki zapewniają, że nie będziesz obijać piętami o sakwę podczas pedałowania. Ta sakwa jest łatwa w montażu do roweru za pomocą pasów bagażowych i nadaje się do montażu na wszystkich rodzajach bagażników, w tym na do rowerów elektrycznych.

Funkcje:

- Odblaskowe szczegóły zapewniają lepszą widoczność.
- Elastyczne kieszenie boczne zapewniają dodatkowe miejsce na mniejsze przedmioty.

Wymiary: 32 cm x 13 cm x 32 cm
Waga: 1,6 kg
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Pojemność: 26 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: mocowanie na paski


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu